?>

Bu kurallar yinebirgun.com üyelerinin uyması gereken ve üye oldukların andan itibaren üstlendikleri sorumluluklar hakkında sözleşmedir. 


1-) Sitemizde paylaşım yapan her kişi bu maddeleri okumuş kabul edilir ve sonradan hiçbir itiraza mahal verilmez. 

2-) yinebirgun.com site içerisindeki hiçbir paylaşımdan sorumlu değildir. Kullanıcılar paylaşıların sorumluluğunu, paylaşım koşullarını kabul ederek kendi üstlerine almıştır. 

3-) Kanuni yaptırımlar haricinde hiçbir kullanıcının kişisel bilgisi başkaları ile paylaşılamaz. 

4-) yinebirgun.com, bu sözleşmenin herhangi bir maddesini değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. 

5-) Siyasi, dini, ekonomik amaca hizmet etmez. Irk, din, cinsiyet, renk ayirimi yoktur ve yapılması yasaktır. Paylaşımlarda ve yorumlarda uyeler birbirlerini, site disindaki sahislari, kurumlari kirici hakarette bulunamazlar. 

6-) yinebirgun.com, üye bilgilerin doğru olmaması durumunda üyeliğinin koşulsuz ve uyarı yapılmadan tek taraflı olarak sonlandırılabilir. 

7-) yinebirgun.com, üyenin kendisine ait olmayan  fotoğraf, video vs. dökümanı üyelik sayfasına veya sitenin genel kullanım alanlarına eklemesi durumunda üyeliğinin koşulsuz ve uyarı yapılmadan tek taraflı olarak sonlandırılabilir. 

8-) yinebirgun.com üyelik başvurusuna yazılan her bilgiyi doğru olarak kabul eder. Bu bilgilerin yanlış olmasından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir teknik ve/veya kanuni arızadan sorumlu değildir. 

9-) Üyeler site yöneticilerine yapacakları taleple birlikte diledikleri an üyeliklerini iptal edebilirler. Ancak iptal işlemi, söz konusu kullanıcıların üyeyken yaptıkları icraatların sorumluluğunun sona erdiği anlamına gelmez. İptal talebinin yinebirgun tarafından iptal edilme hakkı saklıdır. 

10-) yinebirgun.com sitesinde alım ve satım amaçlı her türlü işlem yasaktır. Bu kurala uyulmadığı takdirde, uyarı yapmadan üyeyi silme ve önlemleri alma hakkımız bulunmaktadır. 

11- ) Site ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız. 

12-) Aynı mesajı veya paylaşımı bir defadan fazla gönderemezsiniz. Üst üste birbiriyle ilişkili mesaj veya paylaşım gönderemezsiniz. 

13-) Kullanıcıların, bu sitede yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. 

14-) Bu site, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...