?>
Tayyo 2
Günümüzde ne yazık ki en şerefli sözler en şerefsiz insanların ağzından dökülüyor. En masum edebiyatlar en zalim olanlar tarafından yapılıyor. Ne yazık ki Hz. Ebubekir kadar sıddık, Hz. Ömer kadar adaletli, Hz. Osman kadar haya sahibi, Hz Ali kadar şecaat(yiğitlik, kahramanlik) sahibi olduğunu iddaa edenlerin ve masum edebiyatı yapanların söylemediği yalan, yapmadigi adaletsizlik, torpil, rant, hayasızlık kalmadı. Isimleri şecaatle değil ancak şenaatle(alçaklık, adilik) ile anılmaya layıktır.
Hiç kimse eleştirmiyor adamı. Yanlışını söylemiyor. Ben burda söylüyorum bu adam esfele safilin (şeytandan daha asagi) bir mahluktur. Olumlu ve olumsuz yorumlarınızı esirgemeyin lütfen...

Benzer Hikayeler


Ulan bir tane “aklı başında” AKP’li de çıkıp şunu sormuyor; Eğer ülkede her şey yolundaysa, neden erken seçim yapıyoruz? Eğer ülkede yolunda gitmeyen şeyler varsa, neden tekrar “aynı kişiyi” Cumhurbaşkanı seçiyoruz! Ülkeyi kurtaracak olan Erdoğan ise; Ülkeyi bu hale getiren kim..
Devamını Oku
Sen dondun biz yandık başkanım. Sana yapılan süikastin üzerinden tam 10 yıl geçti. Hâlâ bulamadılar katillerini(!). Yada bulmak istemediler. Sahi yoksa kendileri miydi sana kıyanlar. Sonra meydan meydan ardından yas tutanlar ve edebiyat yapanlar. En çok ta seni anlamayanlara kızıyorum başkanım. Kadir kıymet bilmeyen şu bizim milletimize. Ruhun şad mekanın cennet olsun..
Devamını Oku
img/hikaye/thump_big/15c97da98ceca1_400_yinebirgun.jpg
Devlet bez üretmez, Sat Sümerbank’ı Devlet şeker üretmez, Sat Şeker fabrikalarını... Özelleştir, babalar gibi sat, kapat çık bu sektörlerden... tarımı bitir, ithal et! Şimdi çadırdan dükkan kurup domates, soğan, biber, patlıcan satıp ekonomiyi düzeltecekler! Akıl küpleri sizi! Muharrem İnce
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...