?>
Lütfen okuyun da uyanın artık
Arkadaşlar bazen bütün mantığım tutuluyor. Şimdi sizi düşünmeye davet ediyorum. Ben size bir şeyi savunsam aradan belli zaman sonra dediğim şeyin tam zıddını savunsam bana güvenir mısınız? Ve bunu defalarca yapsam. Utanmadan sıkılmadan. Peki bu siyasi lider hergun başka bir şeyi savunuyor. Sürekli kendiyle çelişiyor. Bu gün ak dediğine yarın kara diyor. Bu adama nasıl güvenip oy veriyorlar anlamıyorum. Ben şahsen böyle bir adama değil ülke koyun sürüsü bile emanet etmem. Ben mi yanlış düşünüyorum? Adam hakkında kimse olumsuz eleştiri yapamıyor. Bütün gazete, tv, dergi elinde. Yaptığın zaman ya fetöcüsün ya vatan haini. Adam malina mal katiyor damadı, oglullari milyoner. Birde yastık altinda ki dolarlarinizı bozdurun demesi yokmu beni sinir ediyor. Sanki millette para var. Sen git once kendi dolarlarini bozdur. Millet dolarla mucadele ediyor, asgari ücretle gecinmeye çalışıyor. Universite ogrencileri odeyemedigi kredi borcu ve issizlik yuzunden intihar edoyor kimse bunlari yazmıyor. Ey bilmem felan ey bilmem felan baska bir bildigi yok. Bir de surekli eski Turkiye yeni Türkiye kiyaslaması yapıyor. Biri de çıkıp demiyor ki dunya nerde biz nerdeyiz. Birak eskiyi yeniyi... Uyuyun Türkiyem uyuyun. Adam ulkeyi satti bitirdi siz hala uyuyun. Eger böyle uyumaya devam ederseniz korkarim uyandiginızda elinizde vatan namina bir seykalmayacak. Yorumlarınızı esirgemeyin...sizleri saglikli dusunmeye davet ediyorum

Benzer Hikayeler


Hukuksuz bir devlet olduk, yarınlar çok karanlık. Son khk hiç mantıklı değil
Nuri Demirağ ve Vecihi Hürkuş`un uçak fabrikalarına, Nuri Kıllıgil`in silah fabrikasına sahip çıksaydık savunma ve bilimde liderdik. Artık topyekün seferberlik gerek. Projesi olanlara sahip çıkılmalı. Bilim, felsefe gibi derslere önem verilmeli.
Devamını Oku
Erdoğan: "CHP'nin tek partili döneminde 75 kişilik sınıflarda okudum" diyeli 1 saat oldu(Not:"1950'de çok partili hayata geçtik, Erdoğan 1954 doğumlu) Allah' tan korkmak lazım !!!
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...