Tam bir hayat dersi herşeyde bi hayır vardır
sabah kalktım staja gidiyorum. Tam arabayla park yerinden çıkıyorum kadının teki sağa sinyal veriyor olmasına rağmen düz geldi ve arabamın önünü sıyırdı.
Arabadan inmeden arkadan gelenler kolay geçsin diye park ettiğim yere yeniden soktum. Kadın yolun ortasında bıraktı arabayı, indi arabadan geldi kapımı açtı ben tam kontağı kapatırken nasıl bağrıyor küfrediyor.
Yok efendim seni süründerecem de bilmem ne yapacam da falan filan diye. Önce içimden bir iki tane çak şuna dedim sonra neyse arabadan inmeden "geçmiş olsun özür dilerim ama yanlış sinyal verdiniz ondan çıktım" dedim.
Kadın tokat attı ve gitti. Ben hala arabanın içindeyim. Neyse arabadan inmedim moralim bozulmasın diye. arabanın önüne bakmadım bile çünkü nasıl olsa çizilmişti yapacak birşey yoktu.

Sonra tekrar işyerine gitmek için yola çıktım, iş yerinin oralarda yeşil ışık yandı bir yerde.
Son anda kırmızıyı kaçırmamak için yandan bir araba son gaz geliyor, ben gördüm gelen aracı gördüm yalnız benim yanımdaki görmedi çıktı.
Çarpıştılar hemen önümde insanlık öldümü staja geç gideyim polis gelirse kazanın nedenini ve tanık olmak için durdum.
İş yerine arar durumu izah ederim dedim. Neyse polis geldi bir süre sonra olayı polise anlattım...
Arkadaş bir de kazaya sebep olan adam beni şuçlamaya başladı yok başta o bana çarptı bilmem ne filan ama adamın arabası bembeyaz benim de arabanın önü kırmızı boya olmuş sabah ki kazadan dolayı :D

polis benim şahitliğime gerek bile duymadan adamı götürdü. Kazanın sorumlusu adam oldu haliyle haklı haksız ortaya çıktı.
Neyse iş yerine gittim saat 12 filan. 3 saat geçikmişim işe. Bir baktım patron filan yok herkez oturuyor... noluyo lan hayırıdr derken..
arkadaşlardan biri "bizim patronun damadının arabasına çarpmışlar o yüzden patron bir kaç kişiyi yanına alıp gitti" dediler.

Hepinizin de tahmin edebildiği gibi o yardım ettiğim adam benim patronun damadıymış. Yani arabasına çarpılan kişi.

başımdan geçenleri anlattım iş yerinde millet şaştı filan, sonra patron geldi damadıyla. Damadı beni tanıdı tabi
Patron benle damadını onların arabasını yaptırmak için sanayiye gönderdi.
Arabayı verdik servise.. servisteki adam benim arabamı gördü önde kırmız boya tabi.. bunu da bırakın yapıyım yarım saate dedi damat da olur dedi :D
Arabanın ön kaputu değiştirmiş adam spor modelini koymuş orjinal direk hiç boyayla uğraşmamış.
Başta ben sevindim tabi ama para işi nolcak diye düşünürken damattan beklediğim ses geldi "benden olsun bu da " dedi.

Benzer Hikayeler


Caner'in Başarisi
Merhaba Arkadaşlar Hikaye Başlamadan Once Sizlere Kendim tanıtıyım İsmim Mertcan Yaşim 16 Sizler yarın Hikaye paylaşcam ve sizlerde Emin Olunki Yeni Bolum Gelmesi İçin Heycanli Şekilde Bekleyiceniniz Umud Ediyorum neyse Yarın gorusurz...
Devamını Oku
"İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır." - Alice In Wonderland
Devamını Oku
Caneri'in Başarisi #1
merhaba güzel insanlar buğun sizlerer canerin başarisii anlatcam bu başariyi tutkula dinlemizi isterim caner istanbulda hayatta geldi 2 yaşinda kadar hep ağlamakta olan caner annesin ve babasin biktirimişti akşamlar annesin ne yapsa yine ağlayan caner ailesin biktirmişti ve birgün caner çok fazla şekilde ağladi bunu gören annesi hemen işteki eşini aradi ANNE:murat çabuk gel caner çok fazla hastalamiş bunu. -Duyan murat hemen müdürünu yanına gidip olay anlati müdürun tepkisi ''murat sen benle dalgami geçiyorsun'' murat bu tepki görünce içerisinde kızgın ama yapacaği bişe yoktu asli taktirde işten atarlardi...
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...