?>
Özledim
Özledim yere düştüğümde dizlerimin üstündeki tozları sildikten sonra koşmaya devam etmeyi. Dizim kanadığında umursamadan top oynamaya devam ettiğim günleri özledim. Bayramda aldığım yeni kıyafetlerle yattığım günleri, o heyecanı kapı kapı şeker toplamayı her şeyi o kadar özledim ki. Yatmaya doyamadığım tam on sekiz yılımın geçtiği sırtımın eskittiğini yatağımı bile özledim. Yeni yatağım onu o kadar çok aratıyor ki. Eski kitaplarımı özledim heyecanla koşa koşa gittiğim kitapçıdan aldığım o yeni kitabın kokusunu özledim. Gece gözlerimi kapattığımda beş dakikada uykuya daldığım günlerimi özledim. Şimdi ise uyku haram bir ben birde kalemim hep ayakta. Galiba kabus görmekten korkuyorum.
Artık hayatımda yeni şeyler istemiyorum eski şeyleri mi geri istiyorum. En başta bana bakışlarını. O ilk buluşmamızda ki gözlerinin gülümsemesini geri istiyorum. Sesini duymaya hasret kalan kulaklarım acıyor çünkü onlar senin sesinden başka hiçbir şey duymak istemiyor. Elimi her tuttuğunda kalbimin ritminin değiştiğini günleri geri istiyorum. Ben seni geri istiyorum. Her şeyinle.
Gölgende dinlendiğim günler,neşe ırmağından içtiğim suları, her ağladığından başımdan aşağı dökülen o kaynar suları, her şeyi geri istiyorum. Sessiz geçen günlerimi ömrümden sayamıyorum. Çünkü geçmiyor.
Ben sensiz yaşamak istemiyorum imkansızım.
İmkandan sonraki eki o kadar çok atmak istiyorum ki hayatımdan. Yanına gelip saçlarını okşamak o bülbül sesinden adımı tekrar tekrar duymak istiyorum. Hiç sıkılmadan usanmadan.
Kader derler bizim buralarda. Kaderimde sen olduğunu biliyorum. Bakalım kader bize neyler. Neylerse güzel eyler.
Ya bu dünyada ya öbür. Elbet bir gün saçlarını okşarken o en sevdiğin türküyü mırıldanacağım kulaklarına. Sessizce ve hissederek. Seni seviyorum.

Benzer Hikayeler


Aşk diye birşey yok arkadaşlar hadi bakın işinize
Seviyorum
Ben kıskancım. Kıskanırım, karışırım, kızarım ama gitmem hep yanında olurum. Seni en güzel ben severim.
Devamını Oku
Sevgi emektir
Çünkü sevgi emekti, saygıydı, güvendi. Sevmek sadık olmaktı, şefkatle sevmekti. Sevgi aitlikti, bir olmaktı. En önemlisi sahip çıkmaktı.
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...