Baldızla evlilik sınaması
Bir gün alışveriş merkezinde melek gibi bir kızla tanıştım. Tabiki bu meleği gördükten sonra kaçırmak olmazdı. Biraz sohbetin ardından beraber bir yemeğe çıkmaya ikna ettim.
Tabi ben mutluluktan ve heyecandan uçuyorum çünkü ilk defa bu kadar güzel bir kızla yemeğe çıkıyordum.
Yemek yerken birbirimizi biraz daha yakından tanıdık. Sonra birbirimize telefon numaralarımızı verdik ve ikimiz de kendi evlerimize dağıldık.
Zamanla telefondaki konuşmalarımız, buluşmalarımız arttı ve sevgili olduk.
O kızı zamanla tanıdığımda anladım ki hayatımın aşkı oydu, onun daha önce hiç erkek arkadaşı olmamış yani ben bir ilktim.
Aradan 3 ay falan geçti ve beni ailesiyle tanıştırmak istedi.
Bende hemen kabul ettim ve ertesi gün onların evine gidip ailesiyle tanışacaktım.
Çok heyecanlanmıştım, çünkü onu gerçekten seviyordum ve evlenmek için ailesiyle tanışmak istiyordum.
Neyse ki o gün geldi ve ben kız arkadaşımın evine gittim. Kapıya geldiğimde bacaklarım heyecandan adeta titriyor ve ter basmıştı.
Zile bastım ve kapıyı sevgilim açtı. Kapı açılır açılmaz içeriye girdim ve sevgilimin arkasından 'Hoş geldiniz' diye ince ve bir o kadar da beni benden alıp götüren bir ses duydum.
Sevgilim ablası olduğunu söyledi.
Bir sevgilime baktım bir de ablasına, bir anda sevgilimden soğuyup ablasına karşı bir şeyler hissetmeye başladım.
Neyse içeriye geçtim annesiyle, babasıyla falan tanıştıktan sonra beni uğurladılar.
Evden çıktım ama aklım sevgilimin ablasında kalmıştı.
Aradan zaman geçmeye başladı ve bir yandan sevgilimle evlenmek için ama itiraf edeyim aynı zamanda ablasıylada vakit geçirme isteğiyle ailesiyle daha sık görüşmeye başladım.
Sevgilimin ailesi beni çok sevmişti.
Bir zaman sonra biz evlilik kararı aldık. Düğün hazırlıklarına tam yeni başlıyorduk ki bir gün baldızım yani sevgilimin ablası beni aradı ve acilen evlerine gelmemi istedi.
Bende hemen arabaya atlayıp oraya gittim. Evin kapısına geldiğimde daha zile bile basmaya fırsatım olmadan baldızım kapıyı açıp hemen beni içeriye aldı. Birden bire benden çok hoşlandığını, benimle birlikte olmak istediğini söyledi.
Ben sanki donmuştum, daha ne olduğunu anlayamadan bir de baktım baldızım soyunmaya başlıyor, önce ne yapacağımı bilemedim sonra aceleyle arabaya koştum kapıyı açıp arabaya oturdum.
Şaşkındım biraz durup kendime gelmeye çalıştım. Birkaç dakika sonra kendime geldiğimde yavaşça eve geri gittim.
İçeriye girdiğim de evin bütün üyeleri oradaydı, şaşkınlıkla onlara baktım.
Kayın babam karşıma geçti ve elini omzuma atıp "Aferin oğul, kızım sana güvenmekte haklıymış. Başkası olsa hemen baldızıyla birlikte olmayı kabul ederdi." dedi.
Bende biraz gülümseyerek "Sagolun." dedim. Oysa arabaya prezervatif almaya gittiğimi kimse bilmiyor :)

Benzer Hikayeler


KAYIP hikayesi 19.Bolum
Kayıp(19.bölüm) Prof.Hambert Ken-zhi ve Ming'le beraber otelden çıkıp gitti. Kasabanın etrafındakı bir derenin yanına götürdüler. Orada Kara Şövalye'yi öldürmesini istediler ve bunu yaparsa karşılığında ona büyük miktarda para vereceklerini söylediler. Prof.Hambert biraz düşündükten sonra bu teklifi kabul etti. Rudolf: "Profesör nerede? Söyle nereye gitti? Ben zaten senden şübheleniyordum. Kesin bir şey yaptın. Önce bana böcek yedirdin, sonrada profesör kayboldu!" Jhonny: "Aaa! Yeter! İki kişi gelip profesörü aldılar. Nereye götürdüklerini bilmiyorum." Yaklaşık on beş-iyirmi dakika sonra Prof.Hambert otele Daha fazla oku
Devamını Oku
KAYIP hikayesi 36.Bolum
Kayıp(36.bölüm) Rudolf ve Lei ormanda arama yaparken garip sesler gelmeye başladı. Sonra çalıların ve ağaçların arkasından, uzaktan bir ışık onlara doğru yaklaşmaya başladı. Lei korkmaya başladı. Gece vakti dağ başındaki ormanda beliren bu ışık hiç hayıra alamet değildi. Rudolf tabancasını hazırladı. Yavaş yavaş öne doğru gitmeye başladı. Adım adım ışığa doğru ilerliyordu. Işıkta onlara doğru yaklaşıyordu. "Karanlığın içinden gelen bu ışık belkide bizi bambaşka bir hayata sürükleyecek. Belkide kaybolacağız o ışığın içinde."-diye düşünüyordu Lei. Bu zaman yeraltı dünyasında bir teşviş vardı. Sakin Daha fazla oku
Devamını Oku
talihsiz 2
tuvalet evin soğuk ve iğrenç yeriydi keşke dışarda kalsaydım...annemin hemen hemen hergün arkadaşı gelirdi eve tabi küçük yaşlarımda arkadaşı zannederdim büyüdükçe taşlar yerine oturdu. tuvaletin içinde yapılabilcek en eğlenceli şey nedir ? annemin sesini bastırcak bişeyler çünkü bu midemi bulandırıyo belki uyuyabilirim ama buda berbat bir fikir en iyisi arkdaşının gitmesini beklemek... sesler gitgide dahada iğrençleşiyodu annem sanki acı çekiyodu böyle bağırdığını ilk defa duydum kulaklarımı tırmalayan sesin sebebini merak ediyodum tuvaletin kapısını açıp odaya doğru yürüdüm kapıyı kapatmak akıllarına gelmemişti aralıktı Daha fazla oku
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...