?>
Baldızla evlilik sınaması
Bir gün alışveriş merkezinde melek gibi bir kızla tanıştım. Tabiki bu meleği gördükten sonra kaçırmak olmazdı. Biraz sohbetin ardından beraber bir yemeğe çıkmaya ikna ettim.
Tabi ben mutluluktan ve heyecandan uçuyorum çünkü ilk defa bu kadar güzel bir kızla yemeğe çıkıyordum.
Yemek yerken birbirimizi biraz daha yakından tanıdık. Sonra birbirimize telefon numaralarımızı verdik ve ikimiz de kendi evlerimize dağıldık.
Zamanla telefondaki konuşmalarımız, buluşmalarımız arttı ve sevgili olduk.
O kızı zamanla tanıdığımda anladım ki hayatımın aşkı oydu, onun daha önce hiç erkek arkadaşı olmamış yani ben bir ilktim.
Aradan 3 ay falan geçti ve beni ailesiyle tanıştırmak istedi.
Bende hemen kabul ettim ve ertesi gün onların evine gidip ailesiyle tanışacaktım.
Çok heyecanlanmıştım, çünkü onu gerçekten seviyordum ve evlenmek için ailesiyle tanışmak istiyordum.
Neyse ki o gün geldi ve ben kız arkadaşımın evine gittim. Kapıya geldiğimde bacaklarım heyecandan adeta titriyor ve ter basmıştı.
Zile bastım ve kapıyı sevgilim açtı. Kapı açılır açılmaz içeriye girdim ve sevgilimin arkasından 'Hoş geldiniz' diye ince ve bir o kadar da beni benden alıp götüren bir ses duydum.
Sevgilim ablası olduğunu söyledi.
Bir sevgilime baktım bir de ablasına, bir anda sevgilimden soğuyup ablasına karşı bir şeyler hissetmeye başladım.
Neyse içeriye geçtim annesiyle, babasıyla falan tanıştıktan sonra beni uğurladılar.
Evden çıktım ama aklım sevgilimin ablasında kalmıştı.
Aradan zaman geçmeye başladı ve bir yandan sevgilimle evlenmek için ama itiraf edeyim aynı zamanda ablasıylada vakit geçirme isteğiyle ailesiyle daha sık görüşmeye başladım.
Sevgilimin ailesi beni çok sevmişti.
Bir zaman sonra biz evlilik kararı aldık. Düğün hazırlıklarına tam yeni başlıyorduk ki bir gün baldızım yani sevgilimin ablası beni aradı ve acilen evlerine gelmemi istedi.
Bende hemen arabaya atlayıp oraya gittim. Evin kapısına geldiğimde daha zile bile basmaya fırsatım olmadan baldızım kapıyı açıp hemen beni içeriye aldı. Birden bire benden çok hoşlandığını, benimle birlikte olmak istediğini söyledi.
Ben sanki donmuştum, daha ne olduğunu anlayamadan bir de baktım baldızım soyunmaya başlıyor, önce ne yapacağımı bilemedim sonra aceleyle arabaya koştum kapıyı açıp arabaya oturdum.
Şaşkındım biraz durup kendime gelmeye çalıştım. Birkaç dakika sonra kendime geldiğimde yavaşça eve geri gittim.
İçeriye girdiğim de evin bütün üyeleri oradaydı, şaşkınlıkla onlara baktım.
Kayın babam karşıma geçti ve elini omzuma atıp "Aferin oğul, kızım sana güvenmekte haklıymış. Başkası olsa hemen baldızıyla birlikte olmayı kabul ederdi." dedi.
Bende biraz gülümseyerek "Sagolun." dedim. Oysa arabaya prezervatif almaya gittiğimi kimse bilmiyor :)

Benzer Hikayeler


KAYIP hikayesi 33.Bolum
Kayıp(33.bölüm) Yeni gelen not herkesi korkuttu. Birileri onları izliyordu. Prof.Hambert bu sefer hiçbir yere gitmeyeceklerini ve burada kalacaklarını söyledi. Tehlikeli olsa da, burada kalma kararı aldılar. Bugün Londrada "Liderler" konseyinin toplantısı var. Saat on ikide hayatta kalan bütün liderler Big Ben'de buluştular. Saatin on ikiyi göstermesi ile toplantı başladı. Konu Prof.Hambert'ti. An-Wen: "Beyler, çemberimiz gittikçe daralıyor. Üç kişi kaldık. Koskoca liderler bir profesörü öldüremiyorlar." Shing: "Diğer arkadaşların hepsi öldürüldümü?" An-Wen "Evet. Ken-Zhi restoranda yediği yeme Daha fazla oku
Devamını Oku
KAYIP hikayesi 34.Bolum
Kayıp(34.bölüm) Prof.Hambert ve Jhonny geldikleri yolla eve geri dönüyorlardı. Karlı yollarda bıraktıkları izler yavaş yavaş kayboluyordu. Prof.Hambert'in takati kalmamıştı. Yürüyemiyordu artık. Jhonny babasının kolundan tutup çekerek, onun yürümesine yardım ediyordu. Biraz gittikten sonra prof.Hambert bir yerde durup dinlenmek istedi. Bir kaç dakika durdular baba-oğul. Sonra garip, uğultulu bir ses geldi. Yukarıdan onlara doğru kar topaları geliyordu. Bu bir kar çığıydı. Son anda Prof.Hambert ve Jhonny aşağıya doğru koşmaya başladılar. Koşarken prof.Hambert'in ayağı kaydı ve bir anda yere düştü. Ardından Jhonny'de kaymaya başladı. Evden Daha fazla oku
Devamını Oku
Kayıp hikayesinin 25.Bölümünde neler olacak?
Kayıp hikayesinin 25.Bölümünde neler olacak? Hikayenin yeni bölümü hakkında biraz ipucu vereceğim. Bu bölüm biraz savaşla ilgili bir bölüm olacak. Kahramanlarımız gittikleri yerde başka bir karakterle tanışacaklar ve o karakter savaşla ilgili bir anısını anlatacak onlara. Hikayenin ikinci önemli karakteri Rudolf'u ise büyük bir olay bekliyor. Bu olayla hayatı çok değişecek zamanla. Sizinde yorumlarınızı bekliyorum. Hikaye konusunda istekleriniz ve ya beğenmediğiniz bir şeyler varsa yazarsınız çok mutlu olurum.
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...