?>
Kayıp hikayesi 31.Bölüm
Kayıp(31.bölüm)

Kurye pastayı Rudolf'a teslim etti. Ücretini aldıktan sonra gitti. Rudolf o güzel pastayı bozulmaması için buzdolabına koydu.

Rudolf:

"Akşama kadar burada bekle! Akşam hakkettiğin değeri göreceksin."

Bu zaman Prof.Hambert aşağı kattaki eğlence merkezinde bilardo oynuyordu Lei ile birlikte. Bir kaç dakika sonra Rudolf'ta onlara katıldı.

Jhonny Elizabet'in yanından ayrılıp odalarına geri döndü. Yemeğe bir şey aradığı için direk buzdolabına doğru koştu. Kapağı açtı. İçeride bir şişe meyve suyu, bir şişe şerap, bir şişe bira, bir paket cips, bir tabak özel Tayland peyniri ve bir güzel pasta vardı. Bu pasta hemen onun dikkatini çekti. Hayır! Düşündüğünüz gibi pastayı yemedi. O, pastayı eline aldı ve odadan çıktı. Üç yüz dokuz numaralı odaya gitti. Bu oda Elizabet'in odasıydı. Pastayı ona hediye etti.

Jhonny:

"Bu güzel pasta sizin, madam!"

Elizabet:

"Aaa, Jhonny! Çok teşekkür ederim. Bu çok güzel pasta."

Jhonny:

"Rica ederim. Bu pastanın güzelliği, sizin güzelliğinizin yanında hiçbir şey."

Jhonny pastayı verip gitti. Acaba Rudolf pastanın buzdolabında olmadığını görünce ne yapacak? Tabii ki de sinir krizi geçirecek.

Lei, Prof.Hambert ve Rudolf bilardo oynamaya devam ediyorlardı. Artık Prof.Hambert onları iki defa yenmişti. Yenilgiyi kabul edemeyen Rudolf'un gözünü hırs bürümüştü. Tahtayı eline aldı. Nişan aldı ve vurdu. Ama gol olmadı. O kadar hızlı vurdu ki, top yan masada bilardo oynayan kadının poposuna değdi.

Lei:

"Rudolf, ne yaptın sen?! Delirdinmi?"

Prof.Hambert:

"Hahahaa!"

Rudolf bu olanlara şaşkınlıkla bakıyordu. Az sonra kadının kocası Rudolf'un üzerine yürüdü. Prof.Hambert son anda kavgaya engel oldu ve Rudolf'u odasına götürdü.

Elizabet'in en yakın kız arkadaşı Alice onu çok özlemişti. Tayland'a gelmişti ve ilk iş arkadaşını görmek için otele gitti. Kapıyı çaldı. Elizabet'te onu gördüğüne çok sevinmişti. Oturup sohbet ettiler. Elizabet buzdolabından bir şişe meyve suyu çıkardı. Bu zaman Alice buzdolabındaki pastayı gördü. Pasta çok güzel gözüküyordu ve onunda dikkatini çekti.

Alice:

"Bu pasta ne kadarda güzel!"

Elizabet:

"Evvet! Gerçektende çok güzel. Ama çok beğendiysen sana hediye edebilirim."

Alice:

"Gerçekten vere bilirmisin?"

Elizabet:

"Evet. Çıktığında veririm."

Alice:

"Çok teşekkür ederim! Eve götürüp şu güzel pastanın tadına bakmak için sabırsızlıkla bekliyorum."

Alice biraz oturduktan sonra pastayı da alıp gitti.

Saat 20:00 olduğunda Prof.Hambert, Jhonny ve Lei Rudolf'un sürprizi için otelin restoranına gittiler. Rudolf buzdolabına baktı. Pasta orada yoktu. Onun yerine odada bir not yazılmış kağıt vardı. Rudolf kağıtı alıp odadan çıktı. Koşa koşa restorana gitti.

Rudolf:

"Pasta yok! Sizin için pasta yaptırmıştım ama yok."

Jhonny:

"Buzdolabındaki pastayı ben aldım."

Rudolf:

"Ne?! Nerede pasta?"

Jhonny:

"Pastayı Elizabet'e hediye ettim."

Rudolf kızsa da, Prof.Hambert onu sakinleştirdi. Güzel bir kutlama yaptılar.

Peki o özel pastanın başına ne geldi diye sorarsanız, Alice pastayı evine götürürken topuklu ayakkabısının topuğu kırıldı. Ve birden pastayla beraber kendini yerde buldu.

Kutlamadan sonra Rudolf elindeki kağıtta yazan notu okudu.

"Merhaba profesör! Doğum gününüz kutlu olsun. Benim kim olduğumu yakında öğreneceksiniz. Ha birde, yakında sizde, yardımcınızda, onun sevgilisi de- hepiniz öleceksiniz!"

Benzer Hikayeler


Kayıp hikayesi 43.Bölüm
Kayıp(43.bölüm) Hemşire koşa koşa gidip dr.Chi-sang'a haber verdi. Hemşire: "Hocam, yoğun bakımdaki hastanın kalbi durdu!" Dr.Chi-sang ve iki hemşire beraber yoğun bakıma koştular. Prof.Hambert'i acil ameliyathaneye götürdüler. Dr.Chi-sang "Hemen elektroşok cihazını çalıştırın!"-diye seslendi hemşirelere. Hemşireler cihazı çalıştırdılar. Dr.Chi-sang cihazla kalbe ilk dokunuşu yaptı. Kalp cevap vermedi. Dr.Chi-sang: "Cihazın gücünü arttırın, çabuk!" Hemşireler cihazın gücünü arttırdılar. Dr.Chi-sang kalbe ikinci dokunuşu yaptı. Bu sefer de hiçbir cevap gelmedi. Gittikçe umutları tükeni Daha fazla oku
Devamını Oku
KAYIP hikayesi 22.Bolum
Kayıp(22.bölüm) Her son aslında yeni bir maceranın başlangıcıdır... Rudolf'un klonlanması başarıyla tamamlandı. Klon Rudolf'a ilk görevi verildi. Prof.Hambert'i öldürecekti. İçinizden şimdi "Neden bu insanların başına hep kötü şeyler geliyor?" diyorsunuz. Hayatın acı gerçeklerinden biride budur. Hep iyi insanların başına kötü işler gelir. Ama güçlü insanlar bütün zorlukları atlatırlar. Hayata hep ümitle bakarlar. Hikayenin baş kahramanları-Profesör Hambert ve Rudolf'ta öyle insanlar. Yani hayata hep dört elle sarılırlar. Zorluklar, tehlikeler onları hiç bir zaman yenemez. Belki bu zorluklardan da onları bir kurtuluş bekliyo Daha fazla oku
Devamını Oku
Kayıp hikayesi 47.Bölüm
Kayıp(47.bölüm) Rudolf: "Aç şu telefonu , profesör, aç!!!" Lei: "Ne oluyor, Rudolf?" Rudolf: "Dur bir dakika!" Birkaç defa aradıktan sonra telefon açıldı. Jhonny konuşmaya başladı. Jhonny: "Al! Rudolf amca, sen misin?" Rudolf: "Profesör nerede?" Jhonny: "Yatağında uyuyor şuan." Rudolf sonunda rahat bir nefes aldı. Fakat bu rahatlık kısa sürdü. Jhonny uyuyan babasını kaldırmaya çalıştı. Defalarca seslenmesine rağmen profesör uyanmadı. Jhonny: "Rudolf amca, babam uyanmadı!" Rudolf kulaklarına inanmamış gibiydi. Adeta şoktaydı. Bütün Daha fazla oku
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...