?>
Evlendiğimi unuttum!!!
Evet başlık açık ve net evli olduğumu unuttum.
1 ay önce önce güzel bir düğünle, aşık olduğum bayanla evlendim. Balayı filan derken 2 hafta önce tekrardan işlerimize başladık.
Evlenmeden önce iş yerinden evime hep otobüs ile giderdim. Bu son 2 haftalık süreçte işe giderken artık otobüs yerine arabayla gidip gelmeye başladım. Önce eşimi bırakıp ordan işe gidiyoruz dönüşte tam tersi tabiki.

Dün eşim işe biraz geç gitmek zorunda kalınca bende araba sen kullan ben otobüs kullanayım dedim. Her zaman ki gibi yorgun bir mesainin ardından işten çıktım otobüse bindim ve evime gittim.

Evime girdim, ev halkına merhabalar dedim hemen banyoya gittim elimi yüzümü yıkadım. Daha sonra odama girdim. Odama girdiğimde laptopun yerinde olmadığını gördüm içimden herhalde babam almıştır dedim. Ha bu arada oda da tertemiz içimden annemde temizlik yapmış diyorum.

Kısa bir süre şortumu filan aradıktan sonra anneme seslendim. Şortum nerde diye annem yerini söyledi güzelce giyindim. Daha sonra sofra kuruldu yemek yemeye de başladım ki annemden şöyle bir cümle duyana kadar “yemeğe başladın ama Sinem gelmeyecek mi?”

İşte bu noktada beynimde şimşekler çaktı, bir film karesi her şeyi başa sarmaya başladım ve 1 ay önce evlendiğim aklıma geldi. Önce ne diyiceğimi bilemedim anneme daha sonra ağzımdan anne ben evlendiğimi unuttum ya dedim. Tabiki annemden mükemmel bir kahkaha…. Babamdan ilginç espriler….

Sağolsun annem sayesinde olayı toparladım. Aradık Sinem’ i dedik hadi gelmiyorsunuz seni bekliyoruz. O da doğal olarak nereye dedi. Annem sağolsun aaa seni aradım sanıyorum unutmuşum kızım yemeğe çağıracaktım bu akşam dedi ve onu da davet ettik. Olaydan haberi yok ama bi ara anlatırım

Benzer Hikayeler


Babaannemle birlikte haberleri izliyoruz. Haber bir kızın kaçırılması ile ilgili. Babaannem dedi ki kız güzelmiş yaaa güzellik başa bela bak benim torunuma hiçbir şey oluyor mu? dedi. Üzüleyim mi sevineyim mi? :surprise:
Devamını Oku
Kıskançlar sizi
Geçen gün sahilde arkadaşlarla yürüyoruz. Bankın birinde bir çift oturmuş kız dünyalar güzeli, erkekte eh işte. Ama mutlulardı tam erkeğe saydırırken onlara biraz dikkatli baktık galiba çocuk bizi çağırdı telefonunu uzatıp bizi çeker misiniz dedi nazikçe ama fena uyuz olmuşuz verdi telefonu açtım ön kamerayı kendimi çekip uzattım geri verdim sonra hızlı ve sakin bir gitmeye başladık en son çocuk arkamızdan bağırıyordu KISKANÇLAR SİZİ filan diye çok belli ettik galiba
Devamını Oku
Bazen ünlülerin tuvaletteki halini düşünüyorum

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...