?>
çıkmazdayım çaresizim boğuluyorum artık
Merhabalar bu siteye üye oldum çünkü çevremde konuşup derdimi dökebileceğim kimse yok ve biraz daha içimde tutarsam çıldırcam.
İki bucuk senelik bi ilişkim vardı birbirimizi çok seviyorduk arasıra problemlerimiz olmadı değildi ama dışardan bakıldığında harika çifttik.

O kadar çok şeyine göz yumdum ki çok şeyi alttan aldım beni sevdiğinden emin olduğum için hiçbir şey yokmuş gibi davrandım çok hata yaptı.

Daha 18 yaşımda kızlığımı verdim sevdiğim adama sırf aşk uğruna.. Sonra üniversite sınavlarına girerken gelecek için planlarımız vardı hayallerimizin gerçekleşmeyeceğinin ilk göstergesi bu sınav sonucuyla başladı..

İkimizde farklı şehirlerde üniversite kazandık. İlk aylarda herşey güzeldi telefonda konuşuyorduk sanki hiç uzakta değilmişiz gibi.

Aradan üc dört geçti beni boşlamaya başladı arkadaşlarımlayım, ders çalışıyorum arama meşgul etme beni diyordu. Bu bu şekilde uzun zaman sürdü artık tak etti bu böyle olmaz ayrılalım dedim ve hiç düşünmeden kabul etti.

Ben bu olayların şaşkınlığı ve üzüntüsünü kaldıramamış, perişan bir haldeyken bulunduğum üniversitede de biri çıktı karşıma 10 gün sadece konuştuk ve bana aşık olduğunu söyledi.

Ama onunda hayatında 3 senedir kız arkadaşı varmış. Ailesinin tanıdğı evlerinden bile çıkmayan evlencek duruma geldikleri bir kız. Sırf benim için sevgisinden ayrıldı, ailesi o kızdan ayrılırsan eve gelme filan dedikleri halde ailesini dinlemedi. Bana çok aşık belli

Bu sure içerisinde benim aklım hep eski sevgilimdeydi ama eskı sevgılım benı bır kez olsun aramadı sorup sorusturdum keyfi çok iyi dediler. Bende artık onun yaptığı gibi kendı hayatımı cızmelıyım dedım. Bu cocuk benım ıcın bu kadar şeyi yaptı bende onunla olmalıyım dedım.

Eski sevgilim de sosyal medyadan benim sevgılı oldugumuzu görmüş ve köpek gibi yalvardı. Okuduğum şehre geldi karşıma geçip hıçkıra hıçkıra ağladı.

Şuan o kadar çaresizim ki elim ayağım kilitlenmiş durumda. Kalbim hala eski sevgilimde ne yapsamda çıkartamıyorum kalbimden söküp atamıyorum.. ama şimdi benim için onca şeyi yapmış bu adamı nasıl yüzüstü bırakamam bilemiyorum ne yapacağım !!!!

Benzer Hikayeler


bi de sigara yakayım da içimi öyle dökeyim
gecenin 3'ü karşıma bu site çıktı baktım birşeyler yazılıyor bende iki kelam yazayım dedim. Yazarkene kafam biraz güzel inkar etmeyeyim. Kafam nasıl güzel olmasın ki bu hayatta hıh... bana söyleyin bu hayatta içmiyip de ne yapayım. durun bi de sigara yakayım da içimi öyle dökeyim. Doğduk geldik bu lanet dünyaya kafam basmaya başladığı zamanlar yani 12 13 li yaşlarda farkettim ki benden bi bok olmaz ozamanlardan beri farkındayım hep dedim kendi kendime ulan ben ne yapcam ilerde ozamanlardan biliyordum düzgün işim eşim param olmayacağını tahmin edebiliyordum. ve şimdi 30 lu yaşların ortasındayım aynen düşündüğüm gibi oldu... Kimse bana Daha fazla oku
Devamını Oku
Farkında olmayız ama ölüm kişiyle senin artık hiç bir şekilde bağının kalmamasıdır.Madem ölüm , bağları kopartıyor o zaman hayatımıza hiç girmemiş gibi gidenler de ölü sayılmaz mı ? Bir anı birikimin var yaşanmışlık var ama o gidiyor . Ne yani öldürmüş olmaz mı ? Cenaze için ceset gerekmediğini böyle öğrendik.
Devamını Oku
Siyah kalemle gökkuşağı çizmeye benziyo' zihnimde ki hayaller.

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...