?>
çıkmazdayım çaresizim boğuluyorum artık
Merhabalar bu siteye üye oldum çünkü çevremde konuşup derdimi dökebileceğim kimse yok ve biraz daha içimde tutarsam çıldırcam.
İki bucuk senelik bi ilişkim vardı birbirimizi çok seviyorduk arasıra problemlerimiz olmadı değildi ama dışardan bakıldığında harika çifttik.

O kadar çok şeyine göz yumdum ki çok şeyi alttan aldım beni sevdiğinden emin olduğum için hiçbir şey yokmuş gibi davrandım çok hata yaptı.

Daha 18 yaşımda kızlığımı verdim sevdiğim adama sırf aşk uğruna.. Sonra üniversite sınavlarına girerken gelecek için planlarımız vardı hayallerimizin gerçekleşmeyeceğinin ilk göstergesi bu sınav sonucuyla başladı..

İkimizde farklı şehirlerde üniversite kazandık. İlk aylarda herşey güzeldi telefonda konuşuyorduk sanki hiç uzakta değilmişiz gibi.

Aradan üc dört geçti beni boşlamaya başladı arkadaşlarımlayım, ders çalışıyorum arama meşgul etme beni diyordu. Bu bu şekilde uzun zaman sürdü artık tak etti bu böyle olmaz ayrılalım dedim ve hiç düşünmeden kabul etti.

Ben bu olayların şaşkınlığı ve üzüntüsünü kaldıramamış, perişan bir haldeyken bulunduğum üniversitede de biri çıktı karşıma 10 gün sadece konuştuk ve bana aşık olduğunu söyledi.

Ama onunda hayatında 3 senedir kız arkadaşı varmış. Ailesinin tanıdğı evlerinden bile çıkmayan evlencek duruma geldikleri bir kız. Sırf benim için sevgisinden ayrıldı, ailesi o kızdan ayrılırsan eve gelme filan dedikleri halde ailesini dinlemedi. Bana çok aşık belli

Bu sure içerisinde benim aklım hep eski sevgilimdeydi ama eskı sevgılım benı bır kez olsun aramadı sorup sorusturdum keyfi çok iyi dediler. Bende artık onun yaptığı gibi kendı hayatımı cızmelıyım dedım. Bu cocuk benım ıcın bu kadar şeyi yaptı bende onunla olmalıyım dedım.

Eski sevgilim de sosyal medyadan benim sevgılı oldugumuzu görmüş ve köpek gibi yalvardı. Okuduğum şehre geldi karşıma geçip hıçkıra hıçkıra ağladı.

Şuan o kadar çaresizim ki elim ayağım kilitlenmiş durumda. Kalbim hala eski sevgilimde ne yapsamda çıkartamıyorum kalbimden söküp atamıyorum.. ama şimdi benim için onca şeyi yapmış bu adamı nasıl yüzüstü bırakamam bilemiyorum ne yapacağım !!!!

Benzer Hikayeler


Galiba ben çok kötü yazıyorum. 600 kişi görüyor ama 3 kişi beğeniyor. O yüzden artık yazmama gerek yok. Herkese selam olsun..
Devamını Oku
Cehalet, bilgi karşısında her zaman daha güçlüdür. Çünkü cehalet kabadır. Bilgi, nazik. Kötülük, iyilik karşısında daha güçlüdür. Kötülük, kaçınılmaz olarak gücü içerir. Gücü içermediği takdirde kötülük, aciz bir fesatlıktan başka bir şey değildir. Sonuç olarak; kötü insan, iyi insandan daha güçlüdür. Uygarlık tarihi bunun örnekleriyle doludur. Cahil insanın sesi, bilge insandan daha çok ve daha yüksek çıkar. Cahilin sözü bilgenin kinden daha çok duyulur. Cahil insan, bilge insana hakim olduğunda felaket ve adaletsizlik kaçınılmaz olur. Ama Kötülük ve iyiliğin, cahillik ve bilgeliğin, karanlık ve aydınlığın, s Daha fazla oku
Devamını Oku
Takıntımdan Nasıl Kurtulacağım?
27 yaşında sözlüyüm yaklaşık 3 bucuçuk senedir birlikteyiz güzel anlaşıyoruz. Yanımdayken gayet ilgili konuşkan ama eve gidince aradığım vakit teleofonuma bakmıyor sorduğumda ailem kapımı filan dinliyor rahat olamıyorum diyor. Bir erkek ailesinden neden bu akdar çekinir ki? geçenlerde ortak arkdaşlara yemek için toplanacaktık, arakdaşlar sorduğunda bakarız dedi aradım gelicekmisin diye ne açtı ne etti. 3 4 saat sonra beni aradı telefon nerdeydi niye bakmadın diye soruyorum koltuğun altında kalmış diyor, her gün arıyorum hergün yelefon bi yerlerde açmıyor. bi nedenle geçenlerde yine aradım açmayınca ben de sinirlendim bıktım artık soğ Daha fazla oku
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...