çıkmazdayım çaresizim boğuluyorum artık
Merhabalar bu siteye üye oldum çünkü çevremde konuşup derdimi dökebileceğim kimse yok ve biraz daha içimde tutarsam çıldırcam.
İki bucuk senelik bi ilişkim vardı birbirimizi çok seviyorduk arasıra problemlerimiz olmadı değildi ama dışardan bakıldığında harika çifttik.

O kadar çok şeyine göz yumdum ki çok şeyi alttan aldım beni sevdiğinden emin olduğum için hiçbir şey yokmuş gibi davrandım çok hata yaptı.

Daha 18 yaşımda kızlığımı verdim sevdiğim adama sırf aşk uğruna.. Sonra üniversite sınavlarına girerken gelecek için planlarımız vardı hayallerimizin gerçekleşmeyeceğinin ilk göstergesi bu sınav sonucuyla başladı..

İkimizde farklı şehirlerde üniversite kazandık. İlk aylarda herşey güzeldi telefonda konuşuyorduk sanki hiç uzakta değilmişiz gibi.

Aradan üc dört geçti beni boşlamaya başladı arkadaşlarımlayım, ders çalışıyorum arama meşgul etme beni diyordu. Bu bu şekilde uzun zaman sürdü artık tak etti bu böyle olmaz ayrılalım dedim ve hiç düşünmeden kabul etti.

Ben bu olayların şaşkınlığı ve üzüntüsünü kaldıramamış, perişan bir haldeyken bulunduğum üniversitede de biri çıktı karşıma 10 gün sadece konuştuk ve bana aşık olduğunu söyledi.

Ama onunda hayatında 3 senedir kız arkadaşı varmış. Ailesinin tanıdğı evlerinden bile çıkmayan evlencek duruma geldikleri bir kız. Sırf benim için sevgisinden ayrıldı, ailesi o kızdan ayrılırsan eve gelme filan dedikleri halde ailesini dinlemedi. Bana çok aşık belli

Bu sure içerisinde benim aklım hep eski sevgilimdeydi ama eskı sevgılım benı bır kez olsun aramadı sorup sorusturdum keyfi çok iyi dediler. Bende artık onun yaptığı gibi kendı hayatımı cızmelıyım dedım. Bu cocuk benım ıcın bu kadar şeyi yaptı bende onunla olmalıyım dedım.

Eski sevgilim de sosyal medyadan benim sevgılı oldugumuzu görmüş ve köpek gibi yalvardı. Okuduğum şehre geldi karşıma geçip hıçkıra hıçkıra ağladı.

Şuan o kadar çaresizim ki elim ayağım kilitlenmiş durumda. Kalbim hala eski sevgilimde ne yapsamda çıkartamıyorum kalbimden söküp atamıyorum.. ama şimdi benim için onca şeyi yapmış bu adamı nasıl yüzüstü bırakamam bilemiyorum ne yapacağım !!!!

Benzer Hikayeler


İcimin bir yani ozluyor, bir yani nefret ediyor. 4 5 saniye ozluyorum, sonra sinirleniyorum allah belasini versin diyorum, sonra 4 5 saniye yine ozluyorum. Bir keske ayrilmasaydik diyorum arkasina iyi ki ayrildik pis insan diyorum. Ne oluyo, ne hale getirdi beni anlamiyorum...
Devamını Oku
Her giden enerjimden, yaşama sevincimden birşey almış götürmüş
çok çok guzel bir kız var her gun kurs saatinden 20 25 dakika önce erken gidiyorum. O da fark etti o da erkenden geliyor. Koca çay bahcesinde gelip yanıma oturuyor. Ama ben mal o geldiğinde anca saçmalıyorum salak salak konsuyorum ne diyo bu mal diyip gitmiyo da her dediğime, o kadar saçmalama rağmen guluyo. Yuzune bakıp içimden ne guzelsin diyorum ama dısarı cıkmıyor. Sümüğüm akıyor valla 30 yaşında adamım kız yanıma gelince sümüğüm akıyo. Özgüven bitik. Sonra özgüvenle ne alakası var hoşlandığımı söylesem cepte para yok, parayı da geçtim Ondan öncekiler o kadar yıpratmış ki.. artık bir kız ne yapılır onu bile unutmuşum. Ne yaparım Daha fazla oku
Devamını Oku
bir şiir
her şey güzel olacak biliyorum biliyorum doktor gözlerin söylüyor. yoruldum biliyorsun,özledim özledim duvar arası paslaşmaları özledim doktor masalların başladığı günleri özledim en büyük kötülüğün dikensiz olduğu zamanları biliyor musun doktor en çok sevmeyi özledim kaldırımlara çıplak bastığımız uzun çorapları dizimize kadar çektiğimiz ölümü bal arısı sandığımız günleri özledim doktor.
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...