?>
çıkmazdayım çaresizim boğuluyorum artık
Merhabalar bu siteye üye oldum çünkü çevremde konuşup derdimi dökebileceğim kimse yok ve biraz daha içimde tutarsam çıldırcam.
İki bucuk senelik bi ilişkim vardı birbirimizi çok seviyorduk arasıra problemlerimiz olmadı değildi ama dışardan bakıldığında harika çifttik.

O kadar çok şeyine göz yumdum ki çok şeyi alttan aldım beni sevdiğinden emin olduğum için hiçbir şey yokmuş gibi davrandım çok hata yaptı.

Daha 18 yaşımda kızlığımı verdim sevdiğim adama sırf aşk uğruna.. Sonra üniversite sınavlarına girerken gelecek için planlarımız vardı hayallerimizin gerçekleşmeyeceğinin ilk göstergesi bu sınav sonucuyla başladı..

İkimizde farklı şehirlerde üniversite kazandık. İlk aylarda herşey güzeldi telefonda konuşuyorduk sanki hiç uzakta değilmişiz gibi.

Aradan üc dört geçti beni boşlamaya başladı arkadaşlarımlayım, ders çalışıyorum arama meşgul etme beni diyordu. Bu bu şekilde uzun zaman sürdü artık tak etti bu böyle olmaz ayrılalım dedim ve hiç düşünmeden kabul etti.

Ben bu olayların şaşkınlığı ve üzüntüsünü kaldıramamış, perişan bir haldeyken bulunduğum üniversitede de biri çıktı karşıma 10 gün sadece konuştuk ve bana aşık olduğunu söyledi.

Ama onunda hayatında 3 senedir kız arkadaşı varmış. Ailesinin tanıdğı evlerinden bile çıkmayan evlencek duruma geldikleri bir kız. Sırf benim için sevgisinden ayrıldı, ailesi o kızdan ayrılırsan eve gelme filan dedikleri halde ailesini dinlemedi. Bana çok aşık belli

Bu sure içerisinde benim aklım hep eski sevgilimdeydi ama eskı sevgılım benı bır kez olsun aramadı sorup sorusturdum keyfi çok iyi dediler. Bende artık onun yaptığı gibi kendı hayatımı cızmelıyım dedım. Bu cocuk benım ıcın bu kadar şeyi yaptı bende onunla olmalıyım dedım.

Eski sevgilim de sosyal medyadan benim sevgılı oldugumuzu görmüş ve köpek gibi yalvardı. Okuduğum şehre geldi karşıma geçip hıçkıra hıçkıra ağladı.

Şuan o kadar çaresizim ki elim ayağım kilitlenmiş durumda. Kalbim hala eski sevgilimde ne yapsamda çıkartamıyorum kalbimden söküp atamıyorum.. ama şimdi benim için onca şeyi yapmış bu adamı nasıl yüzüstü bırakamam bilemiyorum ne yapacağım !!!!

Benzer Hikayeler


Çok yalnızım
Çok yalnızım ama bu yalnızlık öyle etrafımda kimse yok olarak anlaşılmasın şuanda tamam desem sevgilim olcak 3 4 tane kız var birçok erkek arkadaşım var ama içimi döküp rahatlayacağım kimse yok be yanında ağlayabileceğim kimse yok be
Devamını Oku
uçasım var... :(
kameradan gorusuyorduk. sanki gercekten yanımdaymış gibi kokusu burnuma geldi. oysa dunyanin bir ucunda minigim. bol bol oku,sakın okumayı unutma dedim. seni çok özledim dedi. bende ozledim dedim. menekse ayna aldin mi dedi. gittiginden beri cebimde duran menekse aynayi cikardim ve gosterdim. gelicem az kaldi sen aynayi sakla dedi. gozlerim doldu yine cigerim yandi. yutkunamadim. kamerayi kapatmak zorunda kaldim. cunku agladigimi gormesini istemiyordum. birdaha buraya gelemeyecegini bile bilmiyordu prensesim. buralar da bana dar geliyor artık. prensesim olmadan hic bir seyin tadi yok. herseyi bir kenara birakip yanina ucasim var. guclu olamiyorum artik. guclu olmak zorunda degilm pre Daha fazla oku
Devamını Oku
Yalnız adam 2
Gün doğarken adam uyandı. Erken kalkmak onun için bir alışkanlık haline gelmişti. Adam elini yüzünü yıkadı. Daha sonra dolaptan çıkardığı kahvaltilikları masanın üzerine koydu. Oturup kahvaltısını yaptı ve tekrardan masayı topladı. Yaşlı adam her zaman ki gibi sahile gidip martılara ekmek atmayı ve denizi izlemeyi düşünüyordu. Üzerini değiştikten sonra paltosunu ve bastonunu eline aldı. Dış kapıyı kitledikten sonra ağır adımlarla sahile doğru yürümeye başladı. Adam simitciden iki üç simit aldı. Yürümeye devam etti. Ne garip şeydi. Kalabalıkların içinden geçiyor ama kimse onu farketmiyordu. Hiç bir sima ona tanıdık gelmiyordu. Ad Daha fazla oku
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...