?>
Saat 23:24
18 mayıs perşembe 2017
Hala aklımdasın...
Unutulmuyor sanırım 4 yıl oldu.
Her unuttum dediğinde insan bir daha hatırlar. cümlesi gerçekten çok doğruymuş her unuttum dediğimde yine hatırlıyorum sonsuza kadar böylemi sürecek?
2 yıldır hiçbirşeyden zevk alamıyorum her defasında şimdi seninle birlikte burda olmak vardı diyorum ve tüm enerjim o anda uçup gidiyor... Ama bunların hepsi gerçekleşmeyecek bir hayal bunu biliyorum ben şuan bu yazıyı yazarken seni düşünürken belkide sende onu düşünüyorsun onla konuşuyor veya mesajlaşıyorsun umarım aranız hiç bozulmaz hep mutlu olursun ama inanki bu cümleyi kurarken nefesim kesilir gibi oluyorum lütfen bunun için bana kızma çünkü ne kadar üzülsemde asla kimsenin ayrılmasını isteyecek kadar bencil değilim hayat beni buraya getirdi sadece sana söylemek istediğim tek şey başından beri seni seviyorum bunu sana net bir şekilde gösteremediğimi biliyorum ama sana yemin ederimki karşına geçince kalbim hızlanıyor kendimi kontrol edemiyorum ve istemediğim tepkiler veriyorum başından beri çok fazla fırsatı istemsizce teptim bu yüzden başlarda kendime sürekli kızıyordum ama bunun bi faydası yokmuş bunu anladım artık ne yapmam gerektiğini bile bilmiyorum şu anda içimde sadece üzüntü ve hayal kırıklıkları var o kadar çok hayal kurardımki hepsi artık sadece gerçekleşmesi imkansız düşünceler artık hayal diyemiyorum çünkü hayaller gerçekleşebilir buna inanıyorum ama artık o hayaller öldü seni yine düşünüyorum ama artık hayal kurmuyorum onun yerine geçmişteki hatalarımı düşünüyor ve onları yapmasaydım ne olacaktı diye kendi kendime konuşuyorum.
Bazen seni tanımasaydım belki daha iyiydi diyorum ama hayatımın en güzel günleriydi biliyormusun her sabah seni göreceğim diye okula gelmek için can atardım sen okula gelmediğin günler sanki hayat boş muş gibi gelirdi fotoğraflarını biriktiriyordum biliyor musun bunun için senden özür dilerim ama bana kızmazsın umarım watsap profil fotoğraflarının hepsini kaydederdim hatta attığın bütün snaplerini ve evet gizlice ss almayı öğrendim sırf senin için 200 e yakın fotoğrafın vardı ve hepside birbirinden farklı hepsi birbirinden güzeldi watsap durumlarına bakar onlara cevap tarzında durumlar oluştururdum sen belkide 1 tanesini bile beni düşünerek yazmadın ama umarım yazmışsındır çünkü buna hala inanmak istiyorum...
Sana bir soru sormak istiyorum beni gerçekten sevdinmi o söylediğin sözler gerçekmiydi ben emin olamıyorum sanki hepsi bir rüyaydı bazen onlar bir rüyaydı diyorum emin olamıyorum bu çok saçma biliyorum ama seni okadar çok sevdimki sanki kendi hayallerimin içinde kaybolmuş gibi hissediyordum. O söylediğin sözler sanki bir saniye öncesi yokmuş gibi oluyordu belkide bu yazıyı okusan neden bahsediyo bu diyeceksin belkide hayaldi hepsi bunu asla öğrenemeyeceğim....
Artık hiçbir resmin yok bende sana bunun için yemin edebilirim hatta telefon numaran bile yok hepsini o gün 1 saniyelik öfke hayal kırıklığı ve acı ile sildim.
Pişman mıyım bilmiyorum... ama bildiğim tek şey doğru olanın bu olduğu.
Bu yazdıklarımın kaçı nın sende bi karşılığı vardı acaba kaçını sende yaşadın? Bunun artık bi önemi kalmadı sanırım yüzünü resmini görmeyeli sesini duymayalı 3 ay oldu ama her noktası aklımda üzgünüm resimlerini sildim ama hafızamdakiler... onları silemiyorum
Anılar, yaşanmışlıklar bana dokunman gözlerimin içine bakman sesin elin yüzün aklımdan çıkmıyor... bu yazıyı yazarken çok tuhaf hissediyorum gözlerim ıslandılar sanki nefesim biraz zor ciğerlerime giriyor sanki .
Senden sonra kendimi çok kandırdım biliyomusun umrumda deyilmiş gibi yaptım başta kendim bile inandım ama...hayır hepsi yalanmış.
Başka kişileri sevdiğimi düşündüm bazen ama hayır sen hala orda biyerlerdesin içime işlemişsin silinirmi acaba o iz ? Unuturmuyum seni hergün soruyorum bu soruları ama sana teşekkür ederim şu anda bu yazıyı yazan fatih i sen yarattın çocukluğumu üstümden atarken bana yardım ettin bazen belkide daha geç tanışsaydık herşey farklı olurdu diyorum sonra ne önemi var şuan, herşey bitti diyorum.
Sen beni değiştirdin ama ben sana sarılamadım seni öpemedim ne olur bunları yazdığın için beni affet...
Bu yazının sonu gelmez ama burda kesmek istiyorum yazacak gücüm kalmadı hep mutlu olmanı istiyorum gülünce çok güzel oluyosun o zeytin gözlerin çatık kaşları ve yaş damlalarını haketmiyor hep gül olurmu mutluluklar...
19 mayıs cuma 2017
00.20.

Benzer Hikayeler


karım
karım bana göre güzel ve sexi biri.ona başka erkeklerin bakması hosuma gidiyo
Hayat
Ilk askimla evlenmedim yine son olan kazandi
platoniğim
Kim arkadaşının hoşlandığı birisine aşık olur ki.Ben oldum ama.Belki sevdiğim çocukta ondan hoslaniyordur.Ama net hoşlanmıyor.Ne zaman bana yakın olsa kankam kıskanıyor ve bana küsüyor.Ben de bundan bıkıyorum,haliyle sonra trip atıyorum.Umarım bi gün hislerimiz karşılıklı olur.
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...