?>
Çaresizim ne yapcam bilmiyorum ?
Uğruna herşeyi yapabileceğim, Çok sevdiğim biri vardı.. Herşeyi yapardım onun için.. 2 sene birlikte olduk yaşamadığımız şey kalamdı.. Ama zaman geçtikçe herşeyime karışmaya, habersiz hiçbi şey yapmama izin vermemeye başladı yani çok üstüme gelmeye başladı

Deiklerini yapmadığımda da kavga tartışma...

Bu yüzden soğumaya başladım ondan.. önceden ben çok yalvarırdım ona, sonra o bana yalvarmaya bensiz yapamayacağnı söylemeye başladı.

bir gün daha fazla dayanamayarak senden nefret ediyorum bitti herşey dedim. O başka şehirde ben başka şehirde. Telefonları açmayınca çıldırmış ben işteyken evi aramış ablam açmış telefonu ne yaşadıysak anlatmış kızınıza baktırın doktora götürün baktırın demiş ne varsa, ağzına ne gelirse söylemiş... Ama tabiki ailem ona değil bana inandı.

Daha sonra 7 8 ay bırakmadı peşimi hiç bıkmadan usanmadan aradı beni, mesaj gödnerdi, mail attı, seni sevdiğim seni kaybetmek istemediğim için yaptım bunları dedi çok pişmanım affet diye yalvardı bana..

Sen beni aileme karşı küçük düşürdün mahfettn dedim, onca laftan sonra hala nasıl arayabiliyosun ailemin yüzüne nasıl bakacaksın dedm o da bana hep pişman oldğunu sçyledi.. ama sevmiorum onu. Şuan da ailemi rahatsız etmesin ve malasef herşeyi onunla yaşadığm için onun olduğum için başkasıyla olamıyorum zorunluluktan tekrar konuşmaya başladım sevmiyorum hatta nefret ediyorum ama olay evliliğe gidiyor. ayrıca başka biriyle birlikte olursam ve iki gün sonra o da aileme birşeyler söylerse ne yaparım bilmiyorum. Yani başkasıyla olamayacağım için bu nefret ettiğim insanla olmak zorundayımmmm

Benzer Hikayeler


Hayatin anasini satiyim
Kücükken ne mutluyduk sahiden? Ya büyüdük simdi noldu? Sevdik ? Nefret etmeyi ögrettiler Hatirladin Unutmayi degilde kendimizi ve basklari kandirmayi ögrettiler. Dostluk dedik yine PIC Cikti? Bir günde iyi günün olmicakmi?
Devamını Oku
Napıcamı bilmiyorum
Eşimi çok seviyorum ama sürekli tartışıyoruz.. bir tane de kızımız var... eşimin annesiyle esşim ve de ben konuşmuyoruz. Doğumuma geldi ortalığı birbirine karıştırdı daha 2 günlük lohusayken ağlama krizine girdim ben hatırlamıyorum doktorlar beni kendime zor getirmiş. Kayananam en yakın arkadaşımı arayıp hiç söylemediğim şeyleri söylemişim gbi anlatmış gece yarısı arkadaşm aradı kavga ettik, sonradan doğruyu öğrendik ve ilk defa eşime annen artık eve gelmesin dedim. O günden sonrada konuşmadık zaten. Bundan dolayımıdır bilmiyorum ama eşimle olan kavgalarımız daha çok arttı, son 5 aydır iyiyiz ama bi kavga edince bana vuruyor Daha fazla oku
Devamını Oku
öyle özledim ki
Şimdi sana çok özledim desem, vereceğin cevabı biliyorum ama çok özlüyorum. Anlatılır hal değil inan. Yazamıyorum, arayamıyorum, sarılamıyorum, hiç ödemiyorum. Fakat öyle özledimki, yer gök şahit,herkes üzülüyor..
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...