?>
Takıntımdan Nasıl Kurtulacağım?
27 yaşında sözlüyüm yaklaşık 3 bucuçuk senedir birlikteyiz güzel anlaşıyoruz. Yanımdayken gayet ilgili konuşkan ama eve gidince aradığım vakit teleofonuma bakmıyor sorduğumda ailem kapımı filan dinliyor rahat olamıyorum diyor. Bir erkek ailesinden neden bu akdar çekinir ki?

geçenlerde ortak arkdaşlara yemek için toplanacaktık, arakdaşlar sorduğunda bakarız dedi aradım gelicekmisin diye ne açtı ne etti. 3 4 saat sonra beni aradı telefon nerdeydi niye bakmadın diye soruyorum koltuğun altında kalmış diyor, her gün arıyorum hergün yelefon bi yerlerde açmıyor.

bi nedenle geçenlerde yine aradım açmayınca ben de sinirlendim bıktım artık soğutuyon kendinden diye msj attım. O gün hiç mesajıma bile bakmadı aradım açmadı. Bende kaynanamı aradım konuştuk merak ettim ne yapıyor diye oyun oynuyormuş... hiç çağırtmadım telefona. ertesi gün beni aradı annemi niye aradın ne söyledin diyor. Anladığım kadarıyla maddi dururumu iyi olmadığı ve iyi olmayacağı için ayrılmak istiyor...

Bende ikimiz yeteriz diyorum ben seninle olduktan sonra en kötüsüne razıyım diyorum ben de çalışır destek çıkarım diyorum ama insanların ona imalı imalı baktığını söylüyor. Benim tarafımdan biri birşey derse bana söyle ben sustururum diyorum. Kaldı ki ailem gayet iyi davranıyor zaten evlenince annemle kalıcağız mecbur annemi yalnız bırakamam. evimiz var annemde seviyor saygılı, beyfendi diye. Galiba bu onun canını yakıyor. Erkek olarak kız evine gitmek... ben maddiyata önem veren insan değilim zaten evine bakan saygılı neyfendi içkisi sigarası olmayan biri ve bu yüzden çok seviyorum kaybetmek istemiyorum.

Ama dediğim gibi eve gidince hiç ilgilenmiyor anca oyun oynuyor yaaa, aldatıcağını filan hiç sanmıyorum zaten yakalarsam çırasını yakacağımıda biliyor beddualarımda tutuyor diye korkuyor. Acaba oyunda stres mi atıyor diye düşünüyorum neyse diyorum rahat bırakayım diyorum ama benide unutuyor ne yapmam lazım bende çözmüş değilim.

Kavga ettiğimizde bile ağzını açıp tek kelime söylemiyor peki aşkım tamam aşkım bense tam bir cadıyım bu kadar sakin olunur mu?

Benzer Hikayeler


Galiba ben çok kötü yazıyorum. 600 kişi görüyor ama 3 kişi beğeniyor. O yüzden artık yazmama gerek yok. Herkese selam olsun..
Devamını Oku
Öyle bir yük bıraktın ki omzuma, sırra kadem basarken, bu derdi bir dağ yüklense, ağırlığından parçalanabilirdi. Gelişin sessiz sedasız olmuştu ama gidişin olay!.. Günler haftalara, haftalar aylara döndü. Korkarım ki aylar da yıllara dönecek bu gidişle. Her an ortaya çıkacakmışsın gibi tatlı bir his yüreğime su serperken, birden beynime ve gönlüme kara bulutlar çöküveriyor ve sen bir serap olarak hayalimde yaşamaya başlıyorsun. Seni hayalimde yaşatmaktan başka bir şey gelmiyor elimden artık. Zaten her şeyim yarım yamalak ve eksiktir ama sen gelirsen her bir şey tamam olacak sanki. Gelirsen eğer, beni huzursuz eden öbür sıkıntılarımdan da Daha fazla oku
Devamını Oku
Duygularım anestezi altında
Duygularım anestezi altında her şeyi görüyorum, duyuyorum ama artık hiç bir şeyi hissetmiyorum. Elimi kaldıracak gücüm bile kalmadı o kadar paramparça oldum ki parçalarımı toplaaycak gücüm bile yok. Neye inanacağımı neye inanmayacağımı hiç bilmiyorum içten içe yok oluyorum herşey daha kötü gidiyor.
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...