?>
Dul kalmak gerçekten zor
Bu hayatta 1 kız çocuğu ile birlikte dul kalmak gercekten çok zor. Ayrıldığım adam ne beni ne de kızını bıle arayıp sormaz. Düşününki 3.5 yaşında ve babasının kim olduğunu bile bilmiyor.

Tabi biraz yaşı gereği hiçbirşeyin farkında değil yavrum, ben eşimle malesef kaçarak evlendım kaçtığım zaman daha 18 yaşındaydım. Çok küçüktüm ve herseyıne, herdediğine ınandım. herseyımı ona verdım. Çok büyük bir yanlış yaptım. Psikoljim artık çok kötü durumda. Artık herkesden herseyden nefret eden bırı oldum. İş bulmakta çok zorlanıyorum bulsam da genç ve dul olmam nedeniyle karektersiz sapık beş para etmez insanlarla karşılaşıyorum. Kızım da olmasa ne yapardım bilmiyorum. Sırf onu iyi büyütebilmek için tekrardan hayata tutundum. O beni hayata döndürdü ve bu aralar cıddı dusuneceğim biri cıktı karşıma.


Bu yeni kişiye güvendim onunla herseyımı paylastım evet sahipleniyor, kumarı içkisi kötü huyları yok ama hiç evlenmemıs ve evın tek oğlu benı uçan kustan kıskanıyor. O niye selam verdı o bunu niye dedı, nıye aradı niye konustun. Tahminimce dul olmamdan dolayı birşeyler karıştıracağımı düşünüyor. Ve ben bu nedenle çok bunalıyorum. kavga ettiğimizde beni o... farksız görmüyor ayrılsak baskasına mı gıdeceksın başkasını mı buldun gibi laflar söylüyor o kadar cok zoruma gidiyor kı anlatamam. Ben dulum o.. değilim.

Bu kişiyle evlesnsem ya iki gün sonra sen duldun çocuğun vardı ben seni öyle aldım dese, kızımı kötü davransa ne yaparım ya herşey daha kötü olursa sğrekli baskı kurduğu için güvenemıyorum onunla bu konuları daha önce konuştum eminmisin bak iki gün sonra bana bunları bunları söyleme yapma diye o da bana sacmalama niye yapayım dedi ama görüyorum çevremdki ınsanları kımın ne olduğu ilk başlarda hiç belli olmuyor ve sonradan değişiyorlar

Bu ınsana kadınlık yapabilirmiyim, yoksa kendim gibi dul biriyle evlnemeliyim bilmiyorummmmm. Evlenmesem hayat gerçekten zor iş bulmak filan çok sıkıntı. yoruldum çok yoruldum ne yapsam bilmiyorummm...

bıktıııııımmmmm haaayyyyaatttaaaaaaaaannnnnnnnnnnnn

Benzer Hikayeler


çare siz siniz
çare siz sizniz.
Farkında olmayız ama ölüm kişiyle senin artık hiç bir şekilde bağının kalmamasıdır.Madem ölüm , bağları kopartıyor o zaman hayatımıza hiç girmemiş gibi gidenler de ölü sayılmaz mı ? Bir anı birikimin var yaşanmışlık var ama o gidiyor . Ne yani öldürmüş olmaz mı ? Cenaze için ceset gerekmediğini böyle öğrendik.
Devamını Oku
1
Sev digim adam beni sevmiyor başka kadını seviyor

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...