?>
"Ben onsuz yaşayamam", "Başkasını sevemem" diyenler için benden gerçek bir aşk hikayesi
Yaklaşık 6 sene önce henüz 24 yaşındayken tanıştım onunla.

Güzel, zeki , güler yüzlü ve iyi kalpli bir kızdı. Daha önce hiç böyle aşık olmamıştım ya da daha öncekiler aşk değildi….

Başlarda aşkıma karşılık vermemişti. Ama ben ne yapıp ne edip gönlünü çalmayı başarmıştım.
Her şey çok güzel gidiyor gibi gözüküyordu. Ben üniversiteyi bitirip askerden daha yeni dönmüştüm. O ise bir şirkette satış elemanı olarak çalışıyordu. Benden 1 yaş küçüktü. Çalıştığı için hafta içi görüşme fırsatımız olmuyordu. Hafta sonu görüşmek istiyorduk ama sürekli bir aksilik çıkıyordu. Görüşmeden 2-3 ay geçirdiğimiz oldu ama sabahlara kadar telefonda konuşuyorduk . Her gün çok eğleniyorduk konuşurken.

Fark ettim ki sevgili olduğumuzdan beri çok az görüşmüştük. Beni eski sevgilisinin yerine koyamadığı için sürekli vakit istiyordu.

Bir süre sonra beni eski sevgilisinin yerine koymaktan vazgeçtiğini sandım. Çünkü buluşmalarımız artmaya başlamıştı.
Onunla her buluşmamızda vakit çok hızlı geçiyordu. Her şeyin çok güzel gittiğini düşünmeye başlamıştım. Bana genelde mavinin çok yakıştığını söylerdi. Bazen onu kıskandırmak için '' scarlett Johansson ne güzel değil mi '' derdim o da bana Robert Downey da çok yakışıklı derdi ve daha çok sinirlenen kişi ben olurdum.

Bir süre sonra öğrendim ki eski sevgilisi Robert Downey’ a benziyormuş. Ve sevgiliside hep mavi giyermiş. Bunları öğrenince tam anlamıyla hayal kırıklığı yaşadım yine de ona belli etmemeye çalıştım.

Birgün bana bir yazı yazmış beni ne kadar sevdiğine dair. Daha fazla dayanamayıp sordum '' bunu da ona mı yazmıştın ? Daha fazla beni onun yerime koyma '' dedim. Yazıyı gerçekten bana yazdığını söyledi zaten yazıda bizi anlatıyordu belliydi yalan olmadığı. Her zaman yanında olduğumu , onu herşeye rağmen hiç bırakmadığımı ve çok sevdiğim için yazılmış bir teşekkür yazsıydı. Gerçekten beni sevmeye başladığını ilk defa düşünmüştüm.

Ben işsizdim ve onun ailesi evlenmesini istiyordu. Birçok konuda sorunlarımız vardı ama hiç kavga etmezdik. Konuşurak mantık çerçevesinde çözerdik.

Birçok zorluğu aştık ama bir zaman sonra kavga etmeye başladık. Bir kaç kere ayrıldık barıştık. Ayrılıklarımız ağır oldu ve bu ayrılıklar bizi çok yıprattı. Zamanında ben onu çok daha çok severken şimdi o beni daha fazla seven taraf olmaya başlamıştı.

2 sene geçti ama ben hala daha düzgün bir iş bulamamıştım. Ama bu süreçte ailesi onu rahat bırakmıyor sürekli evlenmesi için karşısına adaylar çıkarıyorlardı.

Birgün bana ''Ailemi daha fazla tutamıyorum. Artık gelen talipleri kabul etmek zorunda kalacağız ama emin ol ben hiçbirini istemeyeceiğim '' dedi. Ben onsuz yaşayamayacağımı düşünüyordum. Oda ailesi ve benim aramda kalmıştı. ''Ben yeniden sevebildim sende yeniden seveceksin'' demişti. Bana çok inandırıcı gelmiyordu. Ondan başka birini sevebilmek mi? başkasına dokunabilmek mi? hayal bile edemiyordum. Ama malesef severek ayrılmıştık. Düzgün bir iş bulamam belki de kaderin bir cilvesiydi.

Ama sonradan o beni unutamaz olmuştu. Her gece gizli numaradan arayıp sesimi duyunca geri kapatıyordu. Birgün açtım telefonu ''artık bana cevap vermeyeceksen arama beni ! '' diye çıkıştım.Cevap vermedi telefonu kapayıp uzun bir süre aramadı. Bir süre sonra tekrar aramaya başladı ve yaklaşık 2,5 sene sürdü.

Bu 2,5 yıllık süreçte hayatıma çok güzel kızlar girdi ama hiçbirini onun kadar sevemedim.

Ama inanıyordum o başarmıştı o başardıysa ki iki kez başarmıştı bunu bende başarabilirdim. Bir başkasını sevebilirdim.
Daha sonra başka bir kızla tanıştım. Nasıl oldu anlamadım ama ona da aşık olmuştum. Ona da 2 yılımı verdim ama onunla da ayrıldım. Bu arada ilk aşkımın aramaları da kesilmişti artık.

Oda hayatında bir tek beni sevdiğini söylemişti. Şimdilerde bir başkasıyla evli. Her neyse ikinci aşkımdan da ayrıldıktan sonra ilk aşkımın aramaları kesilince merak ettim ben aradım.

Aradığıma çok sevindiğini söyledi konuşmayalı 5 - 6 sene olmuştu. Benden sonra senelerce kimseyi alamamış hayatına. 2 sene önce birisiyle görüşmeye başlamış ve onu da sevmiş. Beni çok üzdüğü için hala çok defalarca özürler diledi. Ailemle daha fazla inatlaşamazdım dedi.

Çok uzatmadım hayatında başarılar, güzel bir ömür diledim.

Peki ya ben ?
Onu gerçekten unutmuş muydum?

Tabi ki hayır.. Hayatına giren hiç kimseyi unutamazsın.

Ama bir başkasını seversen ve odak noktan değişirse aklına gelmiyor eski sevdiğin.
ve ben fark ettim ki yine yeniden sevebileceğim.

''Senden başkasını sevemem', “Sensiz yaşayamam' gibi cümleler bana aptalca geliyor artık.

Yaşarsın… çokta güzel yaşarsın, Seversin… hemde öncekinden daha çok seversin.

Ayrılıklarınıza üzülün tabi ki üzüleceksin ama emin olun kendinizi yerden yere atıp parçalamanıza gerek yok geçmese bile bir süre sonra alışıyor ve yeni insanlarla tanışıp seviyorsunuz.

Her şey gönlünüzce olsun…

Benzer Hikayeler


Öyle bi aşk istiyorum ki, bu durumu ne İsviçre'li bilim adamları nede ateyistler açıklayamasın. Olursa böylesi olsun be.
Devamını Oku
Komşu kızı aşkı
Yaşım 15,komşu kızın sevdm ama karşılıksız sevgi benimki.şuanda yaşım 30 ben evliyim o dul kaldı.çok iyi bir arkadaşız şimdi eski anları konuşup duruyoruz.ben hala onu seviyor ve itiraf etmekteym oda çok pişman benimle evlenmediğine.ağlayıp kızıyor kendine.bir saat geçmedn msj atip yada telf da konuşuruz.ama o benh. Sevmiyor sadece arkadaşız diyor şimdi.sexs konusu açıyorum geceleri sevmiyorum bunlari diyor kapatıyor konuyu.kendimi ondan ayıramıyorum onsuz yapamıyorum.
Devamını Oku
Benim İlk aşkım!
Tüm kız çocukları doğduklarından itibaren babalarına aşık olurlar ve büyüdüklerinde de babaları gibi birini ararlar… Öyle anlar vardır ki; büyüseniz  çoluk çocuğa karışıp anne de olsaniz, hiç aklınızdan çıkmayacak  şeker tadında izler birakir. Yıllar önce henüz 8 9 yaslarinda Antalya nin kasıp kavuran bir yaz sıcağında babam kapıyı çalar… Koşarak açtığım kapının  ardında çalışmaktan yorgun düşmüş ama mutlu bir yüz ifadesiyle benden su ister... bu benim icin öylesine önemli  bir görevdir ki, bu gorevi en iyi şekilde yapabilme sevdasıyla biran önce tamamlayıp babamın yanına vardığımda; Babam bana  ;  kı Daha fazla oku
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...