?>
Sona erme nedenlerini nedense hiç anlamadım
Yaklaşık 1 bucuk yılllık bir ilişkim vardı ve sona erdi ama ben sona erme nedenlerini nedense hiç anlamadım. Bir ilişki düşünün ki birkaç küçük fikir ayrılığı dışında en ufak bir tartışma bile yok, oda bende kavga etmeyi sevmeyen yapıda insanlarız.

Ben mümkün olduğunca sorunları konuşup ortak nokta bularak çözmeye çalışırım ama karşı taraf son 4-5 aydır nerdeyse hiç konuşmuyor, sorunlar yaratıyor ve o osunları çözmek yerine üstünü kapatıyor yani kaçıyor. İlişki esnasında yatak ilişkimiz mükemmelden öte, ten uyumu süper ve bunu da hep söyler yani o kısımda sorun olduğuna inanmıyorum. Duygusal kısmına gelirsek ben hem dost hem sevgili gibi olduğumuzu düşünüyorum nitekim çevremdeki arkadaşlarımızda aynı fikirdeler, bazlıları kardeşmisiniz der, kısıtlama huyum olmadığı gibi kıskanç da değilimdir ve onunda kendine özel alanı olması gerektiğine inanırım. Öyle deli sürekli kontrolde etmem

Güven duyma açısından da hiç sorunum yok ve aldatacağına hayatta inanmam, bende aldatmayı hiç sevmem. Tek istediğim onunla evlenmek ve mutlu olmaktı. Kendiside benim ideal baba adayı olduğumu, keni babasına benzeyen birçok yönümün olduğunu sık sık söylerdi.
Peki sorun ne diyeceksiniz; sorun şu onun benden 1 yıl kadar önce bir ilişkisi olmuş ve o kişiye aşık olmuş. Onu bir türlü unutamadığını ve bu yüzden banada aşık olamadığını söylüyor. Hatta ve hatta beni bir türlü sevemediğini söylüyor. Bense kendisinin unutmak için çaba göstermesi gerektiğini benim gitmemin bir şey değiştirmeyeceğini yine aynı şeyleri yaşayacağını söyledim.

Sonuçta ben olmayınca onu yine unutamayacak. Benim gitmem onu unutturmayacak.

Sonuçta bir kaç ayrılma denemesi yaptı bende daha fazla acı çekmemek için ilişkiyi bitirdim. Hala birbirimizle karşılıyoruz ve önceleri selamlaşırken artık selamlaşmaz da olduk bunun nedeni ise benim attığım bir mesaj idi, mesajda tüm hayal kırıklığımın nedeni sana çok inanmış olmam, güvenmem ve bu kadar uzun ilişki yaşamamızdı neden böyle yaptığını hiç anlayamadım diye bir şey yazdım, herhangi bir hakaret, aşalama yoktu. Ortak arkadaşlarımın hepsi biraz zaman vermemi ve bir kaç ay sonra bana döneceğini söylüyor ama ben inanmıyorum. Keşke sevgime aşkıma karşılık verseydi.

Benzer Hikayeler


Ayaklarının Ucuna Düşmüştü K A L B İ M Alıp Kalbinin Üstüne Koymalıydın Ama Sen Ezip Geçmeyi Seçtin ...
Devamını Oku
img/hikaye/thump_big/15a9bb411e711f_400_yinebirgun.jpg
Adının üstüne anılar koydurma.. sen mezar taşı değilsin…
Pazarımda ki Son Meyve!
Buraya yazdığım her şey benim içimdeki duyguların kalbimin haftada iki kere içinden umut treni geçen dar bir sokağına kurulmuş bir pazarından sadece bir kaç meyvesi. O sokak o kadar dar ki tren azıcık büyük olsa bütün hayatınızın üstünden geçer. Bazen o kadar küçük gelir ki nefes alamazsın sıkılırsın duvarlara yazılar yazarsın. Belli olmaz fiyatları bazıları çok ucuzdur bazıları çok pahalı. Bazı meyveler çürük çıkar bazıları tam zamanında toplanmış nar gibi. Bazıları ilaçlanmış gibi koskocaman bazıları organik ve küçücük. Hiçbir zaman yerine gelmeyeceğini bildiğimiz umutlarımız besler onları. Bazılarına yetmez çürür Daha fazla oku
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...