?>
Ettiğim hiçbir beddua tutmamış!
Yaklaşık 5 yıl süren bir ilişkim vardı. İlk başlarda çok mutluyduk ancak sonra benim ona ne kadar bağlı olduğumu, ondan kopamayacağımı, onu kaybetmekten korkutuğu görünce bana çok kötü davranmaya başladı.
Şimdi farkına varıyorum aslında beni pekte sevmemişti ama ben gerçekten çok sevmiştim. Düşünün ki onun kötü davranışlarına katlanmıştım ki aldatmasına bile göz yummuştum. İnsan zaman geçtikten sonra anlıyor ne kadar büyük hata olduğunu. Bir yere kadar kabul ettim öfkesini, sevgisizliğini, hakaretlerini sonrasında artık taşıyamamaya başladım.

Beni çok yıpratmıştı ve bir yük olmaya başlamıştı benim için. Çok öfkeli bir şekilde ayrıldım ondan, ona ve yaptıklarına dair olan nefretim hiçbir zaman bitmemişti. Hep çok mutsuz, çok kötü olsun istiyordum. Hemen hemen her gün beddua ediyordum.

Aradan 2 - 2 sene geçti, eski bir arkadaşımla buluştum. Laf döndü dolaştı ona geldi bir şekilde ve arkadaşım bana eski sevgilimin çok iyi olduğunu; çok iyi bir işinin ve ilişkisinin olduğunu söyledi. Üstüne bir de bir ev aldığını ekledi. İçime resmen bir öküz oturdu. Hala da kalkmadı. Bir an nefes alamadığımı fark ettim. Bana yaptığı her şey karşılıksız mı kaldı yani? Kime, nasıl öfkeleneceğimi bilemedim buraya yazayım dedim. Ondan hala nefret ediyorum!. Allah belasını versin!!!

Benzer Hikayeler


'nasibim değilse gönlümden al' diye duâ ederken bir yandan da 'inşallah nasibimdir, gönlümdeyken çok güzel, ne olur orada kalsın' demek.
Devamını Oku
Sana deliler gibi ihtiyacım olduğu halde yanımda ol diyemeyecek kadar yabancılaşıp benden bu denli uzaklaştığın için seni hiç affetmeyeceğim.
Devamını Oku
Atatürk'le problemi olanlar nasıl bi hayat hayal ediyordu da Atatürk buna engel oldu acaba ya. Şu an ne yapmak istiyorsun ve yapamıyorsun.
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...