?>
Ettiğim hiçbir beddua tutmamış!
Yaklaşık 5 yıl süren bir ilişkim vardı. İlk başlarda çok mutluyduk ancak sonra benim ona ne kadar bağlı olduğumu, ondan kopamayacağımı, onu kaybetmekten korkutuğu görünce bana çok kötü davranmaya başladı.
Şimdi farkına varıyorum aslında beni pekte sevmemişti ama ben gerçekten çok sevmiştim. Düşünün ki onun kötü davranışlarına katlanmıştım ki aldatmasına bile göz yummuştum. İnsan zaman geçtikten sonra anlıyor ne kadar büyük hata olduğunu. Bir yere kadar kabul ettim öfkesini, sevgisizliğini, hakaretlerini sonrasında artık taşıyamamaya başladım.

Beni çok yıpratmıştı ve bir yük olmaya başlamıştı benim için. Çok öfkeli bir şekilde ayrıldım ondan, ona ve yaptıklarına dair olan nefretim hiçbir zaman bitmemişti. Hep çok mutsuz, çok kötü olsun istiyordum. Hemen hemen her gün beddua ediyordum.

Aradan 2 - 2 sene geçti, eski bir arkadaşımla buluştum. Laf döndü dolaştı ona geldi bir şekilde ve arkadaşım bana eski sevgilimin çok iyi olduğunu; çok iyi bir işinin ve ilişkisinin olduğunu söyledi. Üstüne bir de bir ev aldığını ekledi. İçime resmen bir öküz oturdu. Hala da kalkmadı. Bir an nefes alamadığımı fark ettim. Bana yaptığı her şey karşılıksız mı kaldı yani? Kime, nasıl öfkeleneceğimi bilemedim buraya yazayım dedim. Ondan hala nefret ediyorum!. Allah belasını versin!!!

Benzer Hikayeler


açlıkdan ölen yunanistan
Senin açlıkdan ölen yunanistan da asgari ücret 700 euro yani 2800 tl. Arac fiyatlarina da bir bak bakayim peynire sute bak nerde daha ucuz. Yada durr makarna yemeye devam et sen araştırma, niye kafa yorcaksın ki aç onlar aç bizi kıskaniyo....
Devamını Oku
Sen bu gece Bana misafir olsan Sana bir kahve yapsam Yanınada bir sigara yaksam Seni dinlesem, derdine derman olsam Radyoda ikimizin şarkısı çalsa bir anda Göz göze gelsek seninle, işte o anda Nefesini hissedecek kadar yakın olsam sana Bir ömür boyu dururum inan'ki öyle karşında
Devamını Oku
img/hikaye/thump_big/15a6a14db5ef3e_400_yinebirgun.jpg
Bakkala ekmek almaya diye çıkıp Norveç’e gidesim var. Bilin bakalım ne eksik? :unsure:

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...