?>
Bir insan kaç kere aldatılabilir ki...
Hikaye yaklaşık olarak bundan 1 yıl önce başladı. Web yazılım firmasında çalısıyorum, aynı zamanda da freelance web yazılım yapıyorum. Bir gün bir abi bende çok hatırı var, bir arkadaşın web yazılımına ihtiyacı var ama para almayacağız yapar mısın dedi. Bende abinin hatırına kabul ettim ve başladım yazılımı yapmaya.
Yazılım firmasının iş takip sistemi, tabi bu firmaya gidip gelirken orada ki satış temsilcisi kıza rast geldim daha sonrasında sistemi anlatırken iyice abayı yaktım.
Takıldığı yerlerde sorması için çalışanlara numaralarımı verdim. Tabi ben whatsupptan filan sürekli bu kıza “yazılımda sıkıntı var mı” filan diye soruyorum, sorarken iyice kaynaşmaya başladık.

Bu olaydan 1 sene önce ortak açtığım yazılım firması battığı için inanılmaz bir borç içindeyim. Aldığım maaş anca borçlarımı karşılıyor. Bu nedenle sevgili olduğumuz halde bir süre yüz yüze görüşemedik. Tabi ben görüşmemek için türlü bahaneler uyduruyorum mesai, ev işleri filan diye. Ama artık bi yerden sonra gerçeği açıklamak zorunda kaldım. Dedim ben zamanında battım borçlarım var bu nedenle görüşmüyoruz.
Daha sonra bu kız dedi böyle saçmalık mı olur bir daha böyle bir şey duymayayım ve biz buluşma kararı aldık.
Ve ilk buluşmamızı gerçekleştirdik. Biraz kafede oturup, biraz dolaştıktan sonra ilk elele tutuşmamızda gerçekleşti.
Sonra ki 1 ay içinde biz baya baya bi kaynaşmaya başladık.
Çalıştığı yerden hoşnut değildi. Bende bankada çalışan bir arkadaşım vasıtasıyla bankada bir iş ayarlamaya çalıştım. Kısa bir süre sonra satış temsilcisi olarak başvurdu, işe kabul edildi ve orada çalışmaya başladı. Bankada çalışmaya başladıktan sonra kendisinde bir değişim olmaya başladı.
Bu arada benim borçlarım da bitmiş onun da güzel bir işi var artık kız isteme noktasına gelebiliriz diye düşünmeye başlamıştım ki o arkadaşım sürekli bir erkekle baş başa yemek yediğini, iş yerinde samimi olduklarını söyleyene kadar.
Ama tabiki hem başkasının sözü olması nedeni ile inanmadım, hem de arkadaşımla aynı bankada çalıştığı için yapmaya cesaret edemez dedim!!!
Tabiki erkeklik iç güdüsü duramadım aradım ben onu kim o erkek filan diye sordum normal arkadaşım dedi çok kötü kavga ettik, ben seni aldatmadım aldatmamda falan filan
İnandırdı beni sonuçta gözümle hiç görmedim
Daha sonra aldığım evlilik kararı doğrultusunda annesiyle tanışmaya karar verdim. Annesiyle ilk tanışmamızda birbirmize ısındık ve annesi beni çok sever olmuş, oğlu olmadığı için oğlu gibi görmeye başladığını söylemişti.

Daha sonra ilk aylarımızdan eser kalmadı. Daha az buluşur daha az konuşur olmuştuk. Birden bire tüm sosyal medya hesaplarını kapattı. Daha sonra bir tane instagram profili açmış o zamanlar telefon koruması da yok bide aynı mail adresiyle. Eee ben yazılımcı adımım anında girdim patlattım instagramı bi baktım biriyle canımlı cicimli konuşmalar.

Birden kalbim yerinden çıkacak gibi oldu, sanki tüm iç organlarım ağzımdan çıkıyordu. Birden bu sinirle annesini aramışım tüm durumu anlattım resimleri çekip gönderdim. Annesi de bir güzel bu kızın ağzına sıçmış…..
Tabi bu durum ona çok koymuş. Sen beni nasıl anneme şikayet edersin filan diye bende arkadaşım bana söylemişti keşke o zaman ben senin ağzına sıçsaymışım dedim.
Sonra geldi yanıma salya sümük ağlıyor, ben banka da yükselmek için yaptım, onu kullanıyordum hem bak arkadaşında var onun yanında böyle şeyler yaparmıyım? Ben seni seviyorum, seni istiyorum, hadi gel evlenelim falan filan dedi.
Bende şuanda buna hazır değilim sana tekrardan güvenmeliyim dedim. Bir süre düzgün davrandı, arkadaşıma sordum o insanla daha konuşmadığını söyledi ve bir süre sonra banka değiştirmek istedi.
Ama ben bir türlü ikna olamadım. Bir gün bizde otururken beni yatağa götürdü, boz bakireliğimi senin olacağım o zaman seni çok sevdiğimi anlarsın dedi. Seviştik seviştik ama bakireliğini bozamadım kıyamadım ona o benim aşkımdı yapamazdım.
Tabi ben bu arada tekrardan abayı yaktım ona bide cinsellik girmişti işin içine artık. Ama kafam daha da kurcalanır oldu benle yapıyorsa başkasıyla da yapıyordur !!!!
En son bir gün bunun pcye ekran görüntüsü kaydedici kurdum. Pc si açıldığında herşeyi kaydediyor. Annesiyle aram iyi olduğu için 4 5 günde bir gidiyorum. Dosyaları mailime gönderip evden izliyorum.

Açtığı o instagram hesabına sürekli takip isteği geliyor bu ret ediyor hepsini ama isimleri alıyor sahte bir facebook hesabı açmış ordan inceliyor. Bir kaçıyla arkadaş oluyor. Facebook üzerinden bir güzel sohbet ediyor canımlı cicimli!!!!
Tabi ben kaçıncı kez boynuzu yemişim bilmiyorum açtım ağzıma ne geldiyse sövdüm saydım. Ama tüm bunlar yaşanırken ailelerde birbiriyle tanıştı, düğün günü filan konuşulacak.
Şimdi arıyıp söylesem annesi babası beni oğulları gibi görüyor, arayıp söylesem olmayacak, babamlara söylesem ne tepkiler verirler bilmiyorum. Ben bir bahane ile ayrılsam ben olcam kötü. Ne yapacağımı bilemedim. Daha sonra iç ses çıkarmadan ilişkiye devam ettim.
En son karar verdim. Bu kaşar bu işten böyle sıyrılıp biz üzüleceğimize o üzülsün yapmasaydı verdiğim sevgiye layık olsaydı ne yapıyım. Tüm videoları o, onun ailesi, benim ailem varken açtım tv den izlettim. Tüm onun bilgisayarından aldığım videoları…
Tabi herkesin yüzü düştü. Ben önce aldığım intikam nedeniyle sevinç yaşadım taki kızın babası yumruklarla kızına girişip ailedeki diğer fertlerin kızı elinden zor almasına kadar. Daha sonra içimi pişmanlık sardı. Babası kızını evden kovdu. Benim babam beni yaptığım şey için evden kovdu. Herkes ondan çok benden nefret eder olmuştu.
Şuan mı? Şuan böyle bir kaşarın hayatımın mahvedişine içip, ağlayıp, söverken bu satıları yazıyorum. O da başka erkeklerin koynundaymış öyle duydum ve artık duyduklarıma inanıyorum….

Benzer Hikayeler


Pazarımda ki Son Meyve!
Buraya yazdığım her şey benim içimdeki duyguların kalbimin haftada iki kere içinden umut treni geçen dar bir sokağına kurulmuş bir pazarından sadece bir kaç meyvesi. O sokak o kadar dar ki tren azıcık büyük olsa bütün hayatınızın üstünden geçer. Bazen o kadar küçük gelir ki nefes alamazsın sıkılırsın duvarlara yazılar yazarsın. Belli olmaz fiyatları bazıları çok ucuzdur bazıları çok pahalı. Bazı meyveler çürük çıkar bazıları tam zamanında toplanmış nar gibi. Bazıları ilaçlanmış gibi koskocaman bazıları organik ve küçücük. Hiçbir zaman yerine gelmeyeceğini bildiğimiz umutlarımız besler onları. Bazılarına yetmez çürür Daha fazla oku
Devamını Oku
Adam olmaz dedin senden
Git gideceksen bekleme, Farklı değilsin sen de Gideceksen bekleme. Adam olmaz dedin senden Adam nedir dedim içimden Farketmezdi değişseydim Güvenseydim ya da salıverseydim. Sen yine yalanlarınla yaşayacaktın....
Devamını Oku
Keşke kırıldığımı, yorulduğumu ve darıldığımı anlatmak için ayrılmam gerekmeseydi.

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...