?>
Öğrenci evinde yaşananlar
Yaklaşık olarak 10 yıl önce öğrenciyken evimizde yaşanan olayı anlatacağım.
İsimler gerçek değil bir arkadaş Ali diğeri Veli olsun.
Evimiz 3+1, herkesin kendine ait odası mutfağın ve dış kapının yanındaki oda da Ali kalıyor, aramızda koridor var. O koridoru geçtikten sonra Veli ile benim odalarım karşılıklı aramızda kalan kısımda lavabo ve banyo var.
Bir gece hep beraber televizyon izledik sonra, veli ben yatıyorum dedi ve odasına gitti. Ali ile ben bir sure daha oturduktan sonra yatmak için odalarımıza gittik.
Yatmadan önce biraz bilgisayara oturayım dedim. Tuvaletin yanındaki oda da yattığım için tüm sifon, kapı kapanma, ışık seslerini duyarım. Yine bu tür sesleri duydum, ışık yandı, sifon çekildi arkamı döndüğümde (odamın kapısı camlı) koridordaki ışığın söndüğünü gördüm ama kapılıp açılıp kapanma sesi yoktu !!! yani içeri giren nezaman çıktı. Neyse duymamışımdır diyip pc de takılmaya devam ettim.

Ardından veli uyandı (karşı odam) odasının ışığını açtı, kapısını açtı mutfağa gitti muhtemelen su içti.
Ertesi gün dersler bittikten sonra evde yemek hazırlarken Ali bana “sen gece biz yattıktan sonra hiç dışarı çıktın mı?” diye sordu. Bende hiç çıkmadığımı pc de oturduğumu söyledim. Bunun üzerine Ali de bana “gece odalarımıza çekildikten sonra dairenin kapısının açılıp kapandığını” söyledi. Bende gece yaşananları anlattım.

Dedik en iyisi birde bu konuyu Veli ye soralım belki o dur diye.
Bir süre sonra Veli eve geldi ve dün dışarı çıkıp çıkmadığını sorduk. Veli de bize “dışarı çıkmadım abi sadece gece mutfağa su içmeye gittim hatta Ali sende salonda tv izliyordun döndün bana baktın” dedi.
Bu da 10 yıldır, geceleri evde yalnız kaldığımda aklıma gelip beni bir kere titreten bir olay …

Benzer Hikayeler


kadının orgazm sırasından korktum
Hayatımda ilk kez bir kadının orgazm sırasından aldığı yüz ifadesinden korktum. Loş ışık altında bir an içinden canavar çıkacak sandım. Tövbe 3 harfli gibiydi. İkincini istedi ama asla; bir daha o korkuyu yaşamaya kalbim dayanmaz.
Devamını Oku
BODRUMDAKİ KİM???
Bodrum kata girmek yasaktı. Bu her zaman böyle olmuştu. Ve çocuk, annesinin koyduğu yasağı çiğnememek için direniyordu. Çünkü o annesinin sözünden hiçbir zaman çıkmazdı. Ama bir gün, bodrumdan gelen seslere daha fazla karşı koyamadı ve aşağıya inmeye karar verdi. Sonuçta; annesi dışarıda çim biçmekle meşguldü ve o da bu sırada bodrumdaki küçük köpekle birazcık oynayabilirdi. Hem belki de çok açtı köpek. Sonuçta; günlerdir ağlar gibi havlıyordu. Yanına biraz da süt alarak bodrum kata inmeye başladı ve kilitli kapıyı açtı. ARKADAŞLAR DEVAMI BURADA.....
Devamını Oku
Falcı(1999)
1999 yazında gerçekleşmişti ben bu tarihte .Erdek'te bir otelin barında çalışıyordum Bu nedenle geceleri geç saatlere kadar çalıştığım bir günün ertesi öğlen saat 4 gibi kalktım ve her zaman yemek yediğim yer olan otelin karşısındaki büfeye gittim orada otelin güvenliklerinden biriyle karşılaştım ve beraberce bir masaya oturup yemek yemeye başladık yanıma biri gelip ´´Falına bakmamı ister misin?´´Ben bu lafın bana söylenmediğini düşünerek tostumu yemeye devam ederken sesinden kadın olduğunu anladım o şahıs aynı soruyu tekrarladı ´´Falına bakmamı ister misin?´´ Bunun üzerine dayanamayıp arkamı döndüm. ben de herkes gibi döndüğ Daha fazla oku
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...