Öğrenci evinde yaşananlar
Yaklaşık olarak 10 yıl önce öğrenciyken evimizde yaşanan olayı anlatacağım.
İsimler gerçek değil bir arkadaş Ali diğeri Veli olsun.
Evimiz 3+1, herkesin kendine ait odası mutfağın ve dış kapının yanındaki oda da Ali kalıyor, aramızda koridor var. O koridoru geçtikten sonra Veli ile benim odalarım karşılıklı aramızda kalan kısımda lavabo ve banyo var.
Bir gece hep beraber televizyon izledik sonra, veli ben yatıyorum dedi ve odasına gitti. Ali ile ben bir sure daha oturduktan sonra yatmak için odalarımıza gittik.
Yatmadan önce biraz bilgisayara oturayım dedim. Tuvaletin yanındaki oda da yattığım için tüm sifon, kapı kapanma, ışık seslerini duyarım. Yine bu tür sesleri duydum, ışık yandı, sifon çekildi arkamı döndüğümde (odamın kapısı camlı) koridordaki ışığın söndüğünü gördüm ama kapılıp açılıp kapanma sesi yoktu !!! yani içeri giren nezaman çıktı. Neyse duymamışımdır diyip pc de takılmaya devam ettim.

Ardından veli uyandı (karşı odam) odasının ışığını açtı, kapısını açtı mutfağa gitti muhtemelen su içti.
Ertesi gün dersler bittikten sonra evde yemek hazırlarken Ali bana “sen gece biz yattıktan sonra hiç dışarı çıktın mı?” diye sordu. Bende hiç çıkmadığımı pc de oturduğumu söyledim. Bunun üzerine Ali de bana “gece odalarımıza çekildikten sonra dairenin kapısının açılıp kapandığını” söyledi. Bende gece yaşananları anlattım.

Dedik en iyisi birde bu konuyu Veli ye soralım belki o dur diye.
Bir süre sonra Veli eve geldi ve dün dışarı çıkıp çıkmadığını sorduk. Veli de bize “dışarı çıkmadım abi sadece gece mutfağa su içmeye gittim hatta Ali sende salonda tv izliyordun döndün bana baktın” dedi.
Bu da 10 yıldır, geceleri evde yalnız kaldığımda aklıma gelip beni bir kere titreten bir olay …

Benzer Hikayeler


kadının orgazm sırasından korktum
Hayatımda ilk kez bir kadının orgazm sırasından aldığı yüz ifadesinden korktum. Loş ışık altında bir an içinden canavar çıkacak sandım. Tövbe 3 harfli gibiydi. İkincini istedi ama asla; bir daha o korkuyu yaşamaya kalbim dayanmaz.
Devamını Oku
Dün gece rüyamda istifra ettiğimi gördüm.
Rüya tabirlerine baktığımda; bu rüyayı gören kişinin ölümünün yaklaştığı anlamına geldiği yazıyor. Başka bir sürü daha anlamı daha vardı ama ben bu kısma fena halde taktım. Her canlı bir gün ölümü mutlaka tadacaktır biliyorum ama elimde değil işte, ölümden çok korkuyorum.
Devamını Oku
Bir akşam iş çıkışı durağa doğru yürürken tam önümde ilerleyen ince belli, dar kalçalı, kırıtkan bir kıza ! içine düşercesine bir merakla bakakalmışım. Tam o sırada "Ayyyy hiç i.ne görmedin mi?" lafı ile birden dalgınlıktan çıktımm ve şuursuzca tam sürat koşmaya başladım. Yaklaşık beş saniyede durağa gitmişim. Arayıp "Manyak mısın, ne koşuyorsun?" diyen arkadaşlarıma ise verecek cevap bulamadım. Niye korktuysam o kadar...
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...