?>
Yıllar öncesi yaşadıklarım ve sevgilim
Artık onunla ilgili duyduğum hiç birşey beni acıtmıyor ya çok sıkıldım o kadından ya da çok özledim. Benim yerimde belki başka bir erkek olsaydı çoktan herkesin ağzına sıçıp, ortalığı yakar yıkardı eminim. Ama ben susup gitmeyi tercih ettim. Duydum, dinlemedim. Baktım, görmedim... Gittikten sonra çok sessiz kalamadım bunlar aklıma geldikçe ama yinede kendişmi tutmaya çalıştım. İlişki konusunda çok duygusal biriyim, çok vicdan yaparım. Am dışardan bakıldığında çok da duygusal veya romantik bir tipim yok..

Pek belli etmem ne hissettiğimi. Çok üzgünken esprilerin en iyisini yaparım. Kiminin yanında beyefendi, kimini yanında en fırlama olabilirim. Bukelamun gibiyim yani. B çok iyi tanıdığını zanneden dostlarımın bile bilmediği bi sürü sırrım var. Neyse konumuz bu değildi..
Hayatımdan çıkalı epey bir süre geçmesine rağmen kendisi isim olarak hayatımda kaldı. Nasıl oldu bilmiyorum ama sevmiştim onu. Aslında sevgimiydi , yalnızlığıma derman olmasımıydı bilmiyorum. Acaba ilk defa aşık olduğum için mi böyle garip hissediyordum. Ama kesin bildiğim birlikte olduğumuz zamanlar çok mutlu olduğumdu.
Kıskanç, trip atan, çok arayıp soran, sürekli görüşmek isteyen bir sevgili değildim ben. Belki de olmalıydım.. O da benim gibiydi ya da ben öyle sanıyordum. Hani derler ya "birlikte olduğunuz kişiyi gerçekten tanımak istiyorsanız ayrılın" diye galiba benimki de aynen böyle gelişti..O ayrılmak istedi ama bunu beni arayıp söyleyecek cesareti yoktu ben aradım.. "-Bitirelim mi?" ondan gelen cevap "-Tamam." Hiç bir zaman ailem dışında insanları zorlayan biri olmadım,olmam. Ailem benim için her şeyden önemlidir. Kimsenin peşinden koşamam. Çok zaman geçmeden görüşmek istedi arkadaş gurubumuzla, ben de olmak üzere. Gittim son bi kez göreyim diye... İyi bok vardı gittim, gördüm, ağzıma sıçtım, döndüm... ilişkimizin samimi arkadaşımız dediğimiz insan tarafından bittiğini öğrendim...

Ben bu kadınla sevgiliyken liseli aşıklar gibi öpüşmekten ileri gitmedim, gidemedim. Ötesini hep sakladım yavaş yavaş olmasını istedim. Sağda solda içen, orda burda sabahlayan, onunla bununla fingirdeyen, evinde kalan biri değilim. Ha arasıra kendimi kaybetmişliğim olmuştur. Çünkü bunu isterim, vakti geldiğinde anlarım “dağıtmam ” lazım derim. Artık yaşadığım her şeyi içime atmaktan çok sıkıldım.
En iyi dostum dediğim bir kızın, sevdiğim kıza gidip arkamdan "duygusuz, aldatır,s evmez, değer vermez, içer sıçar, sağda solda gezer" demesine mi sinirleneyim yoksa sevdiğim kızın bunlara inanıp beni hiç tanımamış olmasına mı?

Ne "kalitesizliğim" kaldı ne “adamlığım” ne de ”basitliğim”. Bir de kalkmış hala benden nefret ettiğini hanımfendi ?. Ben de o kafayla hala salak gibi "Ne güzel nefret ediyorsa aşıktır!!" diyorum.. Onun hakkında ne düşündüysem hiç yanılmadım. Hepsi doğru çıktı. Ama onun hala kabul edemediği bir şey vardı ki... Ben aşık olduğum kadının elimden, göz göre göre nasıl kayıp gittiğini gördüm..
Bir sürü sevgilim olmuştu ama bu kadına aşık olmuştum. Bugunlerde evlendi. Bu nedenle sen benden ayrılabilirsin, bu bende sıradan bir durumdur bana koymaz ama ben seni arkamda bırakabilirmiyim? neyse azizim hayat işte…….

Benzer Hikayeler


Sevgilimle boy sorunu
25 yaşındayım ve kafama takılan bir soru var. Yaklaşık 1 senedir erkek arkadaşım var malesef boyu benden yaklaşık 5 cm kısa. Dışardan bakıldığından bu fark belli oluyor. Ben 1.70 boyundayım o ie 1.65. 3 4 ay önce annemle ve ablamla tanıştırdım ve bu durumdan hiç hoşnut olmadılar. Yakışmadığımızı ve milletin içne nasıl çıkacağımızı söylediler. Erkek arkadaşıma bu durumu söyledim asıl sıkıntıyı erkek olarak benim yapmam gerekiyor ben yapmıyorum sen ve ailen niye yapıyor diyor. Ama işte sorun burda çok iyi anlaşılıyoruz evet mutluyum ama bende boy farkından rahatsız oluyorum, insanlar bazen yanımızdan geçerken gülümsüyor b Daha fazla oku
Devamını Oku
Hiç olmadık bir anda karşılaşırız belki seninle. Belki bir şiir'de rastlaşırız. Yada bir şair'in dinlemeye korktuğu şarkının sözlerin de buluruz birbirimizi.
Devamını Oku
"hiç severek ayrıldınız mı?"bu soru çok saçma bunu diyenin ağzına kürekle vururum. İşin aslı şudur: Taraflardan biri seven insana kıyar. Seven bir yüreği; bir ortama, bir çevreye, bir arkadaşa veya anlık zevklerine satmıştır. Zaten aslında sizi hiç sevmemiştir. Kendi arzuları istekleri olmadı mı kaçar gider.
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...