?>
Kayınvalidemi havaalanından almak için yola çıktım
Toplanın gençler evliliğimdeki ikinci bombayı anlatıyorum :smile:
Bir gün kayınvalidemi havaalanından almak için yola çıktım.
havaalanina dogru giderken e5’ te travestiler olay çıkarmış, polis filan orada, trafik mrafik etraf karışmış durumda anlayacağınız.
Oradan kurtulma çabasındayken bir anda arabanin kapisi acıldı ve bir travesti arabaya bindi.. bas bas gaza bas diye bağırdı.. :surprise: :surprise:

o anki yaşadığım korkuyla birden gaza bastım biraz gittikten sonra travesti sağa çek ben inecegim dedi ve indi.
Ben de normal yoluma havaalanindan kayınvalideyi almak için gitmeye devam ettim.
eve doğru gelirken bir baktım ki ön koltukta oturan kayinvalidenin, arkasındaki koltukta kocaman 40 - 42 numara falan kirmizi topuklu bir ayakkabi var..

Tabi beni sardı bir panic hayır nasıl anlatcam, ne anlatcam ben şimdi bu topuklu ayakkabiyi nasıl açıklarım derken akla bir fikir geldi.
bak buralar ne kadar değisti falan diyerek kayinvalideye sag tarafta birşey gösterirken. Süper bir hareketle arka koltuğun önüne uzanıp ayakkabıyı aldım ve kendi camindan disari firlattım.

sonrasinda eve geldik. Tabi bende bir rahatlama. Bavulları cikardım kayınvalide arka kapıyı açtı birşeyler arıyor :flushed: . Anne ne arıyorsun, bütün valizleri indirdim diye sorduktan sonra gelen cevapla ben şok ben şaşkın
bir dakika oglum arabaya binerken ayakkabıları değiştirmiştim. Ayakkabının biri burda da diğer tekini bulamiyorum… :flushed: :flushed:

Benzer Hikayeler


Rüyamda milli piyango bana çıkmıştı, kizin biri seninle evlenecem bileti ver parayı çekip gelecem demişti verdim gidiş o gidiş.
Devamını Oku
imamla aramda geçen trajikomik olay !!!
6 ay oluyor amcam vefat edeli. Benimde imam hatipli olduğumu bütün aile bilir ve dediler ki cenaze işleriyle sela vs sen ilgilen. Bende tamam dedim. Gittim caminin imamına dedim “hocam benim amcam vefat etmiştir ismi cismi şudur bi sela veriver eş dost komşu öğrensin” hoca yokuşa sürmeye başladı hemen yok vefat eden kişinin bizim mahalleden olması lazım sen bizim mahalleden değilsin, yok olmaz falan filan bende duramadım dedim imam hatip mezunuyum imam olcam anlarım bu işlerden izin ver ben selayı okuyum ozman dedim. O da bu sefer yok şikayet ederler, yok ceza alırım filan alırım dedi yokuşa devam ediyor. Baktım olmayacak sıkıştırdım eline bi 20 Daha fazla oku
Devamını Oku
Yer sofrası kurulduğunda ” ayyy ama ben bağdaş kuramam” diyen hatunların hepsi yoga da Van Damme gibi bacak açıyor
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...