?>
Öldüğüm gün aynı zamanda yaşamaya başladığım gündü
Bunun o lafını duyduktan sonra kontorolu elime almam lazımdı kotuluyodum kıllı façaci diye memeleri bok gibiydi zatende burağa dedim ya beni ya onu seçersin cunki aramız açılmaya hafta iki üç gün görmeye başlamıştım bu tercihi yapcan dedim gitti iki üç gün görüşmedik ama ben nasıl ağlıyorum

Benzer Hikayeler


lutfen beni sev diyorum ona deli gibi asigim
Ben birini çok seviyorum ama malesef o beni degil arkadasimi seviyor. Aslında bu durumu normal karşılıyorum çünki akradasim cox guzel ama ben güzel onun kadar güzel değilim. onun da beni sevmesini istiyorum, takip ediyorum her gun resmine bakıp bakıp agliyorum seni seviyorum diyorum lutfen beni sev diyorum ona deli gibi asigim.
Devamını Oku
Mekanın cennet olsun güzel annem
Annem . Özlemini o kadar çok hissediyorum ki şu günlerde . Bir insanı karşılıksız seven tek insanmış anne . Ne kadar uzun yıllar geçmiş aramızdan ayrılalı . Küçüktük büyüdük ama hep bir yanımız eksik . Üzüldük sevindik . Mutlu olduk ağladık . Ama hep yüreğimizde bir sızı. Hayat bu ya dunya telasina dustuk bazen ugrayamadik yanina. Gelecekle ilgili, senin verdiğin manevi destek olmayınca, yıkılan hayallerime, yok olan geçmişime, kaybolan geleceğime hep ağlıyorum annem…Dualarimda hep seni andim hakkını helal et annem uğrayamadım bu yıl yanına . Mekanın cennet olsun güzel annem .
Devamını Oku
Bir araya gelmemiz mümkün değilse, o zaman Tanrı neden tanışmamıza izin verdi?

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...