?>
8 sene surdu...ve sürüyor. İlk onu gorudugumde orta okuldaydim 5. Sınıfta sınıfa girdigimden beri onu çok seviyordum oda biliyordu ama hic bisey söylemiyor ve yapmıyordu küçüktüm zaten hatırlamıyorum hep mezuniyete dans etmemizi düşünürdüm sonradan çocukluk dedim ama öyle değildi 6,7,8 derken liseye geçtim ha bu arada mezuniyete etmedik dans ben dışarı çıktım dans edilirken lisede hic beklemedigim bi şekilde ayni okula dustuk hala seviyordum bitmiyor geçmiyordu agladigim ve yalvardigim gün pardon günler gözumun önünden geçiyor neyse biz hala sevgili olamadik 9,10,11,12 bu s sınava girdik ve kader ki ayni sehire ayni unuversteye girdik ayni bolumu seçtik onu çok seviyordum unutmak istesemde her gün yüzün gördüğün birisini unutamiyordum üniversitede biti bizim aramızda yine bisey olmadı malesefki sonu mutlu bitmedi okular kapandı farklı şehirlerde çalışıyoruz arada konuşup sohbet ediyoruz sesini duymak bile sevgimi devam etiriyor ne Sevmiştim be hic acilmadinmi derseniz o utangaç ben daha utangactim belki bana arkadaş gözüyle bakıyor ona acilipta onu kaybetmekten korktum 12 sene doğru simdi bile duygularından emin değilim belki ilerde mutlu olacaz ve bu olaylara gülüp gececez :smile: her zaman mutlu olmak ve pozitif tarafından bakmalıyız bizden daha fazla aci çekenler var

Benzer Hikayeler


koşuyorum düşüyorum yürüyorum
koşuyorum düşüyorum yürüyorum yıllar geçmiş ama unutmadım seni https://www.youtube.com/watch?v=v-Vy5u7nzq0
Devamını Oku
Sevgi emektir
Çünkü sevgi emekti, saygıydı, güvendi. Sevmek sadık olmaktı, şefkatle sevmekti. Sevgi aitlikti, bir olmaktı. En önemlisi sahip çıkmaktı.
Devamını Oku
"Eski sevgilinizi mi özlediniz? Onu arayın; En fazla 5 dk içinde niye 'eski' olduğunu hatırlatacak bir mallık yapacaktır zaten."
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...