?>
Nerden nereye
İnternette bir sayfada biriyle tanıştım ,hoş sohbet muhabbet saygılı gerçekten adam gibi adam biriyle tanıştım.muhabbet uzadı ben 2 çocuklu bekar bir kadınım onunda bir oğlu var.ben bekar sandım. O yüzden muhabbete samimiyetini güvenerek devam ettim.sonra evli olduğunu öğrendim.hemen heryerden sildim engelledim.vok kizmistim .aradan bir müddet sonra insatgramdan bir sayfa istek atıp duruyor.sildigim.halde neden istek atıp durduğunu söyledim sayfama destek verin lütfen dedi.neyse yaşını küçük gösterdi adminin dedi.derken sayfasında paylaşım yaptık felan.sonra ben bı ara merak edip görüntülü aradım.o şaşırdı on kamerayı açtı sonra arka kameraya çevirdi derken ben bunu gördüm.dedim ne bu şimdi.beni dedi anlamadan dinlemeden heryerden engelledin.dur bı dinle.iyi dedim anlat bakalım.ben evliyim ama kağıt üzerinde ikimizde inat ettik davayı sne aç ben aç diye.yoksa dedi kağıt üzerinde evliyim başka türlü 2 yıldır zaten karı koca değiliz. Her akşam resim atıyor mesaj atıyor.gercekten söylediği gibi.sonra biz onunla bir kaç kez görüştük çay kahve içtik.derken bı gün arabada uzandı birden bire beni öptü.asik sabah akşam mesaj atıp telefonda konuşuyoruz.gecen akşam eşi demiş hep çevrim içisin hayatımda birimi var .git dava aç bosanalim diye.o günden berri pek.mesaj atmıyor.farkli bir sayfa açtı mesaj yazacaksada ordan yazıyor.bir evliliğin bitiş sebebi olmak istemiyorum.napmaliyim????

Benzer Hikayeler


ölüm
İnsanlar için bir görünmezim.Her gün ağlayan,ezilen,üzülen biriyim.rkuyorum ve korkularına tek başıma yüzleşiyordum.Ama artık eski ben değilim korkak değilim,hatta korkularım beni güçlendiriyor.Bi gün ölmek istesem diğer gün vazgeçiyorum.Çünkü hayatın güzelliklerini anlıyorum.Bu gün mutlu olamadıysam,diğer gün hayatın farklı yaşamanın ,mutluluğun, dostluğun,ailenin en önemlisi ise sevginin ne demek olduğunun anlıyorum.
Devamını Oku
Ateistim galiba ben
Aslında tanrıya inanmıyorum galiba, ülkedeki siyaset ve yaşanan haksızlardan dolayı. Tanrı varsa nerde bu adalet... Ateistim galiba ben ama aileme ve çevreme bunu söyleyemem :sad:
Devamını Oku
Bu insanların İşi Bitince Neden Bu kadar Nankör Oluyorlar Anlamış Değilim

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...