?>
Nerden nereye
İnternette bir sayfada biriyle tanıştım ,hoş sohbet muhabbet saygılı gerçekten adam gibi adam biriyle tanıştım.muhabbet uzadı ben 2 çocuklu bekar bir kadınım onunda bir oğlu var.ben bekar sandım. O yüzden muhabbete samimiyetini güvenerek devam ettim.sonra evli olduğunu öğrendim.hemen heryerden sildim engelledim.vok kizmistim .aradan bir müddet sonra insatgramdan bir sayfa istek atıp duruyor.sildigim.halde neden istek atıp durduğunu söyledim sayfama destek verin lütfen dedi.neyse yaşını küçük gösterdi adminin dedi.derken sayfasında paylaşım yaptık felan.sonra ben bı ara merak edip görüntülü aradım.o şaşırdı on kamerayı açtı sonra arka kameraya çevirdi derken ben bunu gördüm.dedim ne bu şimdi.beni dedi anlamadan dinlemeden heryerden engelledin.dur bı dinle.iyi dedim anlat bakalım.ben evliyim ama kağıt üzerinde ikimizde inat ettik davayı sne aç ben aç diye.yoksa dedi kağıt üzerinde evliyim başka türlü 2 yıldır zaten karı koca değiliz. Her akşam resim atıyor mesaj atıyor.gercekten söylediği gibi.sonra biz onunla bir kaç kez görüştük çay kahve içtik.derken bı gün arabada uzandı birden bire beni öptü.asik sabah akşam mesaj atıp telefonda konuşuyoruz.gecen akşam eşi demiş hep çevrim içisin hayatımda birimi var .git dava aç bosanalim diye.o günden berri pek.mesaj atmıyor.farkli bir sayfa açtı mesaj yazacaksada ordan yazıyor.bir evliliğin bitiş sebebi olmak istemiyorum.napmaliyim????

Benzer Hikayeler


platoniğim
Kim arkadaşının hoşlandığı birisine aşık olur ki.Ben oldum ama.Belki sevdiğim çocukta ondan hoslaniyordur.Ama net hoşlanmıyor.Ne zaman bana yakın olsa kankam kıskanıyor ve bana küsüyor.Ben de bundan bıkıyorum,haliyle sonra trip atıyorum.Umarım bi gün hislerimiz karşılıklı olur.
Devamını Oku
Web cam sitesinde çalışıyorum
Web cam sitesinde çalışıyorum kamerada show yapıp soyunarak para kazanıyorum, 20 yasındayım ve bazen kendimden iğreniyorum... Benliğimi, duygularımı, kendimi kaybettim... Ara ara da escortluk yapıyorum... Yalan yok iyi para var... Bazen uçurumun eşiğine gelmiş gibi hayatımın bittiğini düşünüyorum.... Hayatım ne zaman ve nasıl düzelecek bilmiyorum...
Devamını Oku
Akp üyesi olduğum halde oyumu Chp'ye verdim.
İtitraf ediyorum Akp üyesi olduğum halde oyumu hep Chp veya Mhp ye verdim. Pişman değilim...

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...