?>
Evli bir erkekle görüşüyorum
Kısa zaman önceydi internette tanıştık.bana evli olduğunu hiç söylemedi .ben çocuklu bekar bir bayanım.sonra bir gün bana evli olduğunu söyledi bir oğlu var.evli ama nasıl desem sadece kağıt üzerinde aynı evi paylaşıyorlar.ben bu durumu öğrenince çok kızdım heryerden sildim engelledim.aradan bir kaç hafta geçti bana instgramdan takip isteği atan bir sayfa .en son dayanamadım kimsiniz dedim ya kim.bir ilin sayfası destek olun sayfama dedi.tabi ben kimle konustugumu bilmiyorum.sayfa da admin diye biliyorum.takii kim oldugunu ogrenene kadar hiç bilmeden klasik sohbet ettik.ne terbiyesiz bir hareket ne laf ne söz.hatta yaşını çok küçük söyledi.sayfasinda paylaşım felan yapıyoruz.bir gün dedim ki bu admin kimdir.karsina çıkmaya cesaretim yok dedi.henuz zamanı değil.kizip bırakıp gitmeden korkttu.belli zaman sonra neyse ben buna alıştım sonra görüntülü aradım bu o ara kamerayı aceleyle acıyorum diye ön kameraya verdi ben gördüm.dediki lütfen beni dinle.ben sana yalan söylemedim .çünkü hiç konusu geçmedi.sana durumu anlatayım lütfen beni silip atma.tamam dedim anlamadan dinlemeden silip atmıştım.neyse şimdi iki iyi arkadaşız.sonra tabiki bu gönlünü kaptırdı bana.derken bir kaç kez görüştük.cay kahve içtik bir gün arabada uzandı öptü.adam tam anlamıyla aşık.evli olması benim.icin sorun .geçen gün eşi birseylerden suphelenmis demiş sormuş hayatında birimi var diye.bana söylediğine göre 2 yıldır karı koca değillermis.inat etmişler ne bizimki açıyor davayı ne eşi.simdi ben bu durumda ne yapayım????
img/hikaye/thump_big/15cefbf5c1217f_400_yinebirgun.jpg

Benzer Hikayeler


Web cam sitesinde çalışıyorum
Web cam sitesinde çalışıyorum kamerada show yapıp soyunarak para kazanıyorum, 20 yasındayım ve bazen kendimden iğreniyorum... Benliğimi, duygularımı, kendimi kaybettim... Ara ara da escortluk yapıyorum... Yalan yok iyi para var... Bazen uçurumun eşiğine gelmiş gibi hayatımın bittiğini düşünüyorum.... Hayatım ne zaman ve nasıl düzelecek bilmiyorum...
Devamını Oku
hala o'nu seviyorum
yıldım artık sevmiyorum bırak peşimi deyip gizliden gizliye ağlamaktan.. her yıllar oldu bırak peşimi diyişim de acaba bu sefer ya giderse diye korkmaktan..çok yoruldum be kızım.. seni sevmekten ve yaptığın evliliği ve söylediğin yalanı unutmaya çalışmaktan.. çok yoruldum aşkım..
Devamını Oku
Hayat
Ilk askimla evlenmedim yine son olan kazandi

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...