?>
Ölümüne gülümse :)
Bir zamanlar, bir ülke vardı. Bu ülke, genelde savaşlara katılmaz, genellikle Dünya içerisinde de tanınmazdı. Ekonomik durumları da pek iyi değildi..elverişli toprakları olmadığı için, tarım yapılamazdı. Tek geçim kaynakları "yeniden doğuş" projesindeki insan yaratma denekleriydi. Insanların vücut parçalarını birleştirip yeni bir insan yaparlardı ve diğer ülkelere satarlardı. Gerçekten iyi para ederdi. Ama sonra bunun gerçekten tehlikeli ve kötü bir iş olduğunu düşünerek yetkililer bu işi bir yasak haline getirdi. Bu işten yararlanan insanlar için kötü bir haberdi bu. Ama yetkililere karşı çıkamazlardı..çünkü kanun gereği görevli yetkililerin dediği herhangi bir şeye/ yasağa karşı çıkılırsa, protestolar edilirse, bunun sonu derhal o yasağa karşı çıkan kişinin ölmesiyle sonuç bulur. Ve herkesin kendi canı önemli olduğu için, elbette herkes kendi canlarını tehlikeye atamazlar, korkarlar. Fakat bazı kişiler bunun yasak olduğunu bile bile, gizlice denekleri yapmaya devam ederlerdi. Bunlardan biride, o ülkenin önemli bilim kadınlarından biri olan Bayan Tamaki'ydi. Denekleri çok başarılı olmazdı, ama genede her seferinde daha iyi yapacağına inanarak yapmaya devam ederdi. Çok acınası, değil mi? Her neyse, Bayan Tamaki'nin aynı zamanda hem okuyan, hem de onunla beraber çalışan bir çırağı vardı, adı Kai'dı. Işini çok severek yapmazdı Kai, ama ailesini geçindirmek için yapmalıydı. Ailesinde tek iş sahibi olan o'ydu. Hem yaptığı işte çok para ediyordu. Bir gün Bayan Tamaki ve çırağı Kai, gene deneklerini gizli bir şekilde yapıyorlardı. Ve denek yaptıkları normal deneklerden her zamankinden daha iyi olmuştu!
Denek adı: 1774
Insan benzerliği: %93

Bayan Tamaki: *ses kaydı alıyordur* kayıt 98, önceki deneklerden daha iyi bir denek başarıyla yapıldı! Denek 1774, insanlarla yaşayabilecek benzerliğe sahiptir. Kayıt 99'a geçebiliriz, kayıt bitmiştir.
Deneği her gün sırayla test ettiler. Fakat deneğin hala insanlar arasında yaşaması mümkün değildi. Çünkü, bir şeyler tersti..

Devamı için hikayeyi takip edin. :smile: kesinlikle bu hikaye kendi eserimdir. Bir dahaki hikayede görüşmek üzere! Merak etmeyin, hikayeyi devam ettireceğim.

Benzer Hikayeler


ASANSÖRDEKİ KORKUNÇ OLAY
Ameliyathaneden çıkan doktor, dördüncü kattaki ofisine inmek için asansöre bindi. Yanında bir de hasta vardı. Asansör sekizinci kata gelip durdu ve kapıları açıldı. Asansör kapısının önünde küçük bir çocuk dikiliyordu. "Aşağı mı iniyor?" diye sordu çocuk. Doktor, çocuğu dikkatlice süzdü ve cevap verdi: -"Hayır, yukarı çıkıyor." Düğmeye bastı ve asansörün kapıları kapandı. Yanındaki hasta, doktora dönüp sordu: -"Neden çocuğun bizimle birlikte asansöre binmesine izin vermedin? Aşağı iniyorduk zaten." Doktor:
Devamını Oku
İlk Karşılaşma
(bu hikaye benim tarafımdan uydurulmuştur)''yanlış hatırlamıyorsam 9 yaşındayım gayet normal bir hayatım vardı''dedim''peki sonra''dedi psikiyatrisi ''sonra yoğun bir trafik vardı''elimi kafama koydum''hayır hayır trafik değildi sarhoş bir sürücü idi''belli bir süre hatırlamaya çalıştıktan sonra ani bir acı his ettim ve yüksek bir çığlık attım''iyi misin'' dedi psikiyatrisi güvenliliği çağırdı ve dedik ''çabuk onu üst katta götürün''beni tekrar etrafa zarar vermemem için beni götürüyorlardı doktor kate bana ilaçlarım vermek için 4 güvenliğin arkasından geliyordu aniden alarmlar çalmaya başladı ellerim kelepçeli olduğu için yapaca Daha fazla oku
Devamını Oku
Öleceksin!
"Ölmek istemiyorum" dedi kısık ve korkak bir sesle. Sesinde büyük bir çaresizlik vardı. Suratında ki derin yaradan kanlar akıyordu. Gözlerinin feri sönmek üzereydi. "Ama öleceksin" dedi şirin bir ses. "Öleceksin..."
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...