?>
Ölümüne gülümse :)
Bir zamanlar, bir ülke vardı. Bu ülke, genelde savaşlara katılmaz, genellikle Dünya içerisinde de tanınmazdı. Ekonomik durumları da pek iyi değildi..elverişli toprakları olmadığı için, tarım yapılamazdı. Tek geçim kaynakları "yeniden doğuş" projesindeki insan yaratma denekleriydi. Insanların vücut parçalarını birleştirip yeni bir insan yaparlardı ve diğer ülkelere satarlardı. Gerçekten iyi para ederdi. Ama sonra bunun gerçekten tehlikeli ve kötü bir iş olduğunu düşünerek yetkililer bu işi bir yasak haline getirdi. Bu işten yararlanan insanlar için kötü bir haberdi bu. Ama yetkililere karşı çıkamazlardı..çünkü kanun gereği görevli yetkililerin dediği herhangi bir şeye/ yasağa karşı çıkılırsa, protestolar edilirse, bunun sonu derhal o yasağa karşı çıkan kişinin ölmesiyle sonuç bulur. Ve herkesin kendi canı önemli olduğu için, elbette herkes kendi canlarını tehlikeye atamazlar, korkarlar. Fakat bazı kişiler bunun yasak olduğunu bile bile, gizlice denekleri yapmaya devam ederlerdi. Bunlardan biride, o ülkenin önemli bilim kadınlarından biri olan Bayan Tamaki'ydi. Denekleri çok başarılı olmazdı, ama genede her seferinde daha iyi yapacağına inanarak yapmaya devam ederdi. Çok acınası, değil mi? Her neyse, Bayan Tamaki'nin aynı zamanda hem okuyan, hem de onunla beraber çalışan bir çırağı vardı, adı Kai'dı. Işini çok severek yapmazdı Kai, ama ailesini geçindirmek için yapmalıydı. Ailesinde tek iş sahibi olan o'ydu. Hem yaptığı işte çok para ediyordu. Bir gün Bayan Tamaki ve çırağı Kai, gene deneklerini gizli bir şekilde yapıyorlardı. Ve denek yaptıkları normal deneklerden her zamankinden daha iyi olmuştu!
Denek adı: 1774
Insan benzerliği: %93

Bayan Tamaki: *ses kaydı alıyordur* kayıt 98, önceki deneklerden daha iyi bir denek başarıyla yapıldı! Denek 1774, insanlarla yaşayabilecek benzerliğe sahiptir. Kayıt 99'a geçebiliriz, kayıt bitmiştir.
Deneği her gün sırayla test ettiler. Fakat deneğin hala insanlar arasında yaşaması mümkün değildi. Çünkü, bir şeyler tersti..

Devamı için hikayeyi takip edin. :smile: kesinlikle bu hikaye kendi eserimdir. Bir dahaki hikayede görüşmek üzere! Merak etmeyin, hikayeyi devam ettireceğim.

Benzer Hikayeler


kadının orgazm sırasından korktum
Hayatımda ilk kez bir kadının orgazm sırasından aldığı yüz ifadesinden korktum. Loş ışık altında bir an içinden canavar çıkacak sandım. Tövbe 3 harfli gibiydi. İkincini istedi ama asla; bir daha o korkuyu yaşamaya kalbim dayanmaz.
Devamını Oku
Öleceksin!
"Ölmek istemiyorum" dedi kısık ve korkak bir sesle. Sesinde büyük bir çaresizlik vardı. Suratında ki derin yaradan kanlar akıyordu. Gözlerinin feri sönmek üzereydi. "Ama öleceksin" dedi şirin bir ses. "Öleceksin..."
Devamını Oku
Falcı(1999)
1999 yazında gerçekleşmişti ben bu tarihte .Erdek'te bir otelin barında çalışıyordum Bu nedenle geceleri geç saatlere kadar çalıştığım bir günün ertesi öğlen saat 4 gibi kalktım ve her zaman yemek yediğim yer olan otelin karşısındaki büfeye gittim orada otelin güvenliklerinden biriyle karşılaştım ve beraberce bir masaya oturup yemek yemeye başladık yanıma biri gelip ´´Falına bakmamı ister misin?´´Ben bu lafın bana söylenmediğini düşünerek tostumu yemeye devam ederken sesinden kadın olduğunu anladım o şahıs aynı soruyu tekrarladı ´´Falına bakmamı ister misin?´´ Bunun üzerine dayanamayıp arkamı döndüm. ben de herkes gibi döndüğ Daha fazla oku
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...