?>
karakter kaldı
your image
your image
your image
hatırlamamak
Yaşananları, hatta belki kendisini bile unutmak için çıktığı bu yolda hiçbir yol kat edemediğini, bir şeyleri unutmaya çalıştıkça her şeyin aklında daha da netleştiğini anladığında çaresiz bir tavırla aklından geçirdi. Asıl mesele unutmak değil de hatırlamamaktı belki de.
Devamını Oku
Yalnızlık paylaşılmayacak kadar güzel
Bu havalar insanı kendisiyle baş başa kalmasına teşvik ediyor. Her şey yalnızken çok daha kolay. Yazmak mesela.. okumak belki sevmek bile. Sevmek demişken biriyle birlikte biz olmak yerine birlikte ama iki yalnız olmayı tercih ederim. Yalnızlık paylaşılmayacak kadar güzeldir ve özel kalmalıdır.
Devamını Oku
Ölmek istiyorum ama beni 3 5 kişi var onlar üzülür
Affetmek, olgunluk veya büyüklük göstergesi olarak görülse de bence tam bir salaklık, birinci şansını kaybetmiş birine ikincisini vermek bu dönemde çok büyük lüks ve benim lükse harcayacak ne yüreğim var ne enerjim. Bunu kendime değer vermeye başladığımda anladım.
Devamını Oku
Değişiklik
Değişiklik ve heyecana bayiliyorum
Değişiklik
Değişiklikler yasamayi çok seviyorum...ne yapayım, ben böyleyim...
sıkıntı
Acım ilacım mı olmuş acaba ? sıkıntılı bir durum
Artık pek önemli gelmiyor 5N1K soruları ...ne nasıl ne zaman nerede neden kaç... O kadar yoruyor ki her şey artık varsın dünya dönsün modunda bir çıkış aramakla birlikte bu durumu sever hale gelmekten korkmakta olduğum yerdeyim.
Devamını Oku
Kendin olmalı mı olmamalı mı ?
Bazen kendin olmak yoruyor insanı bazen olamamak, yormayan bir seçenek üretmedim kendime. Her ne denediysem olmadı hangi yolun üstüne gitsem o yol dağ taş oldu çıktı karşıma. Ya yanlış yola giriyorum sürekli ve sürekli... Ya da girdiğim yolda kendimi kaybediyorum.
Devamını Oku
her şeye geç kalmış biri olarak, hiçbir şeye yetişesim yok.

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...