?>
Yalnızlık paylaşılmayacak kadar güzel
Bu havalar insanı kendisiyle baş başa kalmasına teşvik ediyor. Her şey yalnızken çok daha kolay. Yazmak mesela.. okumak belki sevmek bile. Sevmek demişken biriyle birlikte biz olmak yerine birlikte ama iki yalnız olmayı tercih ederim. Yalnızlık paylaşılmayacak kadar güzeldir ve özel kalmalıdır.
Devamını Oku
Affetmek, olgunluk veya büyüklük göstergesi olarak görülse de bence tam bir salaklık, birinci şansını kaybetmiş birine ikincisini vermek bu dönemde çok büyük lüks ve benim lükse harcayacak ne yüreğim var ne enerjim. Bunu kendime değer vermeye başladığımda anladım.
Devamını Oku
Artık pek önemli gelmiyor 5N1K soruları ...ne nasıl ne zaman nerede neden kaç... O kadar yoruyor ki her şey artık varsın dünya dönsün modunda bir çıkış aramakla birlikte bu durumu sever hale gelmekten korkmakta olduğum yerdeyim.
Devamını Oku
her şeye geç kalmış biri olarak, hiçbir şeye yetişesim yok.
Hayat bana göz yaşı dökmeden ağlamayı öğretti... İçe ağlamak ...
Beni tanısanız siz de çok severdiniz çünkü özünde iyi bir insanım ama arkamı ne zaman dönüp baksam kime faydamın dokunduğunu ve ya kime iyilik yaptığımı göremiyorum yoksa özünde iyi biri değil miyim peki ya diğerleri onlar özünde iyi de ben mi kötüyüm gerçekten kim özünde iyi ?
Devamını Oku
Deneyebilirim rol yapmayı, deneyebilirim unutmayı, Gel gör ki, bu beni deli ediyor, beni aşıyor, Özgürlüğüme hiç kavuşamayacak mıyım?
Devamını Oku
din diye birşey yoktur ! Din; fakirler, saraylarda zenginlik içinde yaşayanlara isyan etmesin diye çıkartılmış birşeydir.
Devamını Oku
Yıllardır amatör röportajlarımla; insanların eserini, işini, fikrini tanıtmaya çalışırım. Maddî kazancım olmamasına rağmen şehir dışına çıkarım. Kimse bana (daha doğrusu kalemime) bu milyon takipçili şımarık fenomenlere verdiği kıymetin milyonda birini vermez.
Devamını Oku
Nedendir bilmem çok kibar saygılı şefkat dolu bir insanım fakat kadınlara karşı aşırı bir zaafım var bunu bir türlü engel olamıyorum
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...