?>
Seçimler neden iptal oldu? Çünkü bu ablanın en kral mekanlarda yemek yemeye, en güzel tatil köylerinde gezmeye, en lüks arabalara binmeye devam etmesi gerekiyor. https://twitter.com/ilaydakoc91/status/1128080746101522432
Devamını Oku
Bazen gerçekten boşvermek gerek...
Ümit Özdağ : Suriyeli sığınmacılar ile ülkemiz sağlık noktasında büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalmıştır. Türkiye'nin yıllar süren aşı haritası bozulmuş ve ortaya ciddi sonuçlar çıkmıştır. İflas eden Suriye politikası ile beraber ülkemiz ekonomiden sağlığa birçok iflası da beraber yaşamaktadır.
Devamını Oku
img/hikaye/thump_big/15cc4ca805e0e2_400_yinebirgun.jpg
img/hikaye/thump_big/15cc4ca82ee21e_400_yinebirgun.jpg
img/hikaye/thump_big/15cc4ca85a43da_400_yinebirgun.jpg
ölüm
İnsanlar için bir görünmezim.Her gün ağlayan,ezilen,üzülen biriyim.rkuyorum ve korkularına tek başıma yüzleşiyordum.Ama artık eski ben değilim korkak değilim,hatta korkularım beni güçlendiriyor.Bi gün ölmek istesem diğer gün vazgeçiyorum.Çünkü hayatın güzelliklerini anlıyorum.Bu gün mutlu olamadıysam,diğer gün hayatın farklı yaşamanın ,mutluluğun, dostluğun,ailenin en önemlisi ise sevginin ne demek olduğunun anlıyorum.
Devamını Oku
platoniğim
Kim arkadaşının hoşlandığı birisine aşık olur ki.Ben oldum ama.Belki sevdiğim çocukta ondan hoslaniyordur.Ama net hoşlanmıyor.Ne zaman bana yakın olsa kankam kıskanıyor ve bana küsüyor.Ben de bundan bıkıyorum,haliyle sonra trip atıyorum.Umarım bi gün hislerimiz karşılıklı olur.
Devamını Oku
Babasız Büyüyen Kız
Bir erkek için anne neyse bir kız içinde baba odur. Ama herkes herkes kadar şanslı olamıyor. Babasız büyümek çok zor yaşamayan bilemez. Özellikle ilk kazığı babasından yiyen kadınlar daha güçlü olurlar.
Devamını Oku
Sırtımdan bıçaklandım
1 yıldır aşık olduğum yurtdışında iken 6 ay boyunca beklediğim hergün birbirimize olan özlemimiz den videolu görüşmelerde karşılıklı ağladığımız henüz birbirimizin elini dahi tutmamışken birbirimize bu kadar bağlı olduğumuz kalbimi istese tereddütsüz söküp vereceğim adam tarafından bir hafta önce hiç bir sebep yokken planlı tasarladığı şekilde sırtımdan ve karnımdan bıçaklandım omuriliğimi sıyırıp geçti henüz boynumu doğrultamıyorum dalağım zedelendi iyileşicektir yaralar kapanıcaktır fakat aklıma mani olamıyorum kafamda milyonlarca soru neden??? Nasıl kıydı???
Devamını Oku
Hayat kısa Bırakın kederi, düşünceyi
Hiç kimse izlemiyormuş gibi dans et. Hiç kimse dinlemiyormuş gibi şarkı söyle.. Hiç incinmemiş gibi sev.. Dünya bir cennetmiş gibi yaşa.. Hayat kısa.. Bırakın kederi, düşünceyi.. Sevdiklerinizle yaşayın günlerin en güzelini..
Devamını Oku
Herkesin bir hayali vardır fakat bu hayallerinin hepsinin gerçekleşmesi imkansızdır. Hayalimin imkansız olduğunu öğrenmeden önce ne kadar daha tırmanmam gerekirse tırmanacağım. Eğer ölürken hala o hayalimi gerçekleştiremediysem demek ki benim hayalimde o imkansız hayallerden. Bazı şeylerin sonuna üç nokta koymak gerek...
Devamını Oku
pi sayısının küsüratı gibiyim, varım ama kimse tarafından önemsenmiyorum

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...