Yine bir gün
simplificative
 20 yaşında
 Bayan
 Oğlak Burcu
 
 10 Gönderi     25 Takipçi     17 Takip
salağın biri çıkmış "asansörde halvet olur mu" diye soruyor. Başka bi gerizekalı da çıkmış "evet olur" diyor. Yakında kadınları asansöre de bindirmeyecekler diye korkuyorum! Akıllarındaki her sapıklığın kılıfını önceden hazırlamaya çalışan tek hücrelilerden ne zaman kurtulacak bu güzel ülkem?
Devamını Oku
O kadar çok tahammülsüz biri oldum ki en ufak hatada karşımdaki kim olursa olsun siliyorum. İnsan silmede beni bu kadar cömertleştiren herkese çok teşekkür ediyorum sayenizde delirdim
Devamını Oku
Anneannem küçükken "ah güzel kızım, bu dünayda iki şeye çare yok, biri ölüme diğerini de büyüyünce öğrenirsin" demişti. Geçen yine konuşuyorduk. "Bir ölümle, bir de sevmeyene çare yok değil mi anneanne" dedim hüzünlü bir gülümsemeyle "evet kızım sen büyümüşsün" dedi. :cry:
Devamını Oku
Anlaşılmamak sıkıntı değil de artık anlatmaya gerek duymamak çok kötü, orada müthiş bir kırgınlık var çünkü
Devamını Oku
Asgari ücretli 42 Ay, (3.5 Yıl) hiç bir şey yemez içmez, ısınmaz, elektrik-su-doğal gaz-telefon kullanmaz, çocuğunu okula göndermez, aç bırakır, traş olmaz, yıkanmaz, otobüse, vapura binmez, gideceği yere yaya gider ise bakanın dediği gibi 42 Ay'da "sıfır otomobil" alabilir ..!
Devamını Oku
Düşünsene; O da seni seviyormuş ama utandığından belli edemiyormuş falan
Küsmek dürüstlüktür. Vazgeçmemektir küsmek. Kızdım ama hala buradayım. Gitmiyorum, gidemiyorum demektir. Sevdiğini söyle demektir.
Devamını Oku
Bazen zorlamayacaksın !!! Eğer yapabileceğin başka bir şey kalmadıysa, zorladıkça canın daha çok acıyorsa, yaptığın hiç bir şeyin onun gözünde değeri yoksa VAZGEÇ... Belki bazı şeylerin eksiliğini hissederse düzelir, Hissetmezse de kendi bilir...
Devamını Oku
Biri seni tüm kalbiyle sevip sana ilgi gösterince iyileşiyorsun. Daha iyi biri oluyorsun işte, mucize gibi.
Devamını Oku
Ben çok aşırılı takıntılı biriyim
Ben çok aşırılı takıntılı biriyim. Normal de çevremdekilerim hiç umursamayacadı şeyleri ben kafaya takıp hayatımı sürekli kendime zehir ediyorum. Mesela bir arkadaşım attığım mesaja vermediğinde garip garip şeyler düşünüp oturup ağlayabiliyorum. En küçük şeylerde psikolojim alt üst oluyor. Neden bu kadar hassas bir insanım bilmiyorum. Benim bu duruma bir çözüm bulmam gerek.
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...