?>
Yine bir gün
aceofspades
 33 yaşında
 Bay
 Aslan Burcu
 Yeni Ayrılmış
 20 Gönderi     49 Takipçi     15 Takip
En çok kimi seviyorsan, seni en fazla o yorar ! ki bu tuhaftır. En çok kim yoruyorsa da en fazla onunla huzur bulursun ! ki bu daha da tuhaftır.
Devamını Oku
Hissediyorum birseyler olacak... ya batacam daha dibe en dibe ... ya da cikicam yukariya en yukariya
Ulan bir insan elini attığı her işte başarısız olur mu yav? Hiçbir işi doğru düzgün yapamıyorum yav. Her şeyim yarım yamalak. bir işte de uzman olayım lan. Ortada kalmak ne kötü birşey. Bir şeye ya yeteneği olur insanın ya da olmaz. Bende öyle değil her şey den az az var. Dersler desen hep orta seviyeydi bir iyi bir kötü. Sınavlar hep orta da oldum. Futbol oynadım bir kulube girebildim amma yedek oturdum. Müzik yaptım biraz becerdim biraz beceremdim amatör kaldım. Mesleğim de iyi olamıyorum ama kötü de değilim. YAv yeter yav ben neyde başaralıyım arkadaş.
Devamını Oku
ve bugun tam tamı tamına 10 ay sonra telefonumdan numarını da silmeyi başardım. Allahtan hiçbir zaman ezberleyemedim numaranı. Evet bunu başardım. Zaten herşeyinden aldığın hediyelerden falan ay ay kurtuluyordum sonunda telefonunu da silmeyi başardım. Sadece geriye kalan bilgisayarın bir köşesinde duran fotografların elbet bir gün onlardan da kurtalacağım
Devamını Oku
Ben de geçmişe baktığımda güzel şeyler hatırlamak isterdim ama çoğu insan sadece zaman kaybıymış.
Devamını Oku
Sizin işinizde zor be kardeşim! O kadar abdest al, namaz kıl, dua et, biraz sevap kazan, sonra gel burada hırsız savun gitsin bütün bonuslar. O abdest kayış tutmaz böyle!
Devamını Oku
"Kan Grubum Vatan Haini olmayan herkese uyar" diyen Nejat Uygur'u ölümünün 4. yılında saygı ve sevgi ile anıyoruz.!
Devamını Oku
''Atatürk'ün 79 yıl önce bu gece can çekişiyor oluşu aklıma geldikçe uyuyamıyor, yutkunamıyor, nefes alamıyorum.'' Türk çocukları seni hiç unutmadı, unutmayacak..!
Devamını Oku
Çocukluğum gülüşlerim can çekişiyor içimde. Nasılda yorgunum sana olan anılarımdan. Hayallerim bile dizlerimin üzerinde.
Devamını Oku
29 Ekim'den bir gün önce Mustafa Kemal Atatürk bir toplantı yaparak, oradaki insanlara seslendi ve 'Efendiler yarın cumhuriyeti ilan edeceğiz' dedi.
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...