Afrin’de 5 şehit var. Türkiye’nin gündemi futbol... AKP’nin gündemi Başkanlık ve muhalefete muhalefet etmek. CHP’nin gündemi belli değil. MHP’nin gündemi AKP yandaşlığı... Böyle bir ülkeyiz. Mehmetçik ise görevde.
Devamını Oku
Allah kimseyi "Açım,işsizim,borcumu ödeyemiyorum,çocuklarıma bakamıyorum" deyip soyunan,kendini yakan veya isyan edenleri "üst aklın maşası" diye yaftalayıp, açlığıyla ve acısıyla alay edecek kadar karaktersiz yapmasın...
Devamını Oku
Götünü yapraklar örten afrikalinin elinde bile artik akilli telefon var. Telefon televizyon zenginlik ve refah göstergesi degildir. pirzolanin zengin yemeği sayildigi bir ulkede kimse ekonomi iyi demesin.
Devamını Oku
Asgari ücretli 42 Ay, (3.5 Yıl) hiç bir şey yemez içmez, ısınmaz, elektrik-su-doğal gaz-telefon kullanmaz, çocuğunu okula göndermez, aç bırakır, traş olmaz, yıkanmaz, otobüse, vapura binmez, gideceği yere yaya gider ise bakanın dediği gibi 42 Ay'da "sıfır otomobil" alabilir ..!
Devamını Oku
Kurtar bizi MERAL ABLAAAA ...............
Hukuksuz bir devlet olduk, yarınlar çok karanlık. Son khk hiç mantıklı değil
İktidar tribünlere oynuyor somut bir adım atmıyor. Elçiliği çekmedi, mallarına boykot yok, gemiciklerimiz İsraile vızır vızır mal taşıyor, yediğimiz sebzelerin tohumunun %99u İsrail tohumu.
Devamını Oku
Sizin işinizde zor be kardeşim! O kadar abdest al, namaz kıl, dua et, biraz sevap kazan, sonra gel burada hırsız savun gitsin bütün bonuslar. O abdest kayış tutmaz böyle!
Devamını Oku
Nuri Demirağ ve Vecihi Hürkuş`un uçak fabrikalarına, Nuri Kıllıgil`in silah fabrikasına sahip çıksaydık savunma ve bilimde liderdik. Artık topyekün seferberlik gerek. Projesi olanlara sahip çıkılmalı. Bilim, felsefe gibi derslere önem verilmeli.
Devamını Oku
Utanıyorum Allahım başka devletlerin liderleri bile Mustafa Kemal Atatürk' ten saygıyla bahsederken, Onun bıraktığı ülkede ondan nefretle söz edenlerden.
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...